pondělí 19. dubna 2021

S pračkami a sušičkami Gorenje WaveActive se silou iontů bude váš život jednodušší

Představte si technologii, která pracuje pro vás … Moment! Pokud to, že si vyberete pračku a sušičku Gorenje WaveActive s iontovou technologií, znamená o 30 % méně skvrn a méně žehlení, tak možná budete mít konečně dost času začít běhat nebo třeba psát svůj nový blog. Je čas si zjednodušit život!

Ať už se rozhodnete trávit svoje nově nabyté volné chvilky jakkoliv, věřte, že pračka i sušička WaveActive s mnoha pokročilými technologiemi odvedou svou práci skvěle. Příjemný je i mírně nakloněný intuitivní ovládací panel, na který je pohodlně vidět i bez ohýbání. Spotřebiče se navíc pyšní mj. i nejvyšším oceněním Red Dot Design Award za skvělý design.

Unikátní technologie IonTech, kterou jsou vybaveny pračky Gorenje řady WaveActive Superior v hloubkách 61 cm, 54,5 cm, 46,5 cm a 43 cm, využívá sílu iontů. Proto efektivně odstraňuje i při nízkých teplotách praní až o 30 % více skvrn, aniž byste použili další chemické prostředky. Prací prostředek se totiž díky přirozené ionizaci lépe rozpouští ve vodě a rovnoměrně proniká do prádla. IonTech také zabraňuje ukládání vodního kamene na topné těleso, a tak prodlužuje životnost pračky.

Technologie SteamTech zase zaručí účinné odstraňování pachů, statické elektřiny a vyrovnání vláken i bez aviváže. A jedinečně navržený buben se speciálními vlnovitými 3D žebry se postará o šetrné praní i toho nejjemnějšího prádla. Všechny pračky generace WaveActive, nabité i dalšími technologiemi a funkcemi, splňují nejvyšší ekologické standardy. Pyšní se i extrémní energetickou efektivitou –  
energetickou třídou A+++ s úsporou energie až 20 %.

Síla iontů IonTech stojí na vaší straně i tehdy, když sušení vypraného prádla přenecháte sušičce Gorenje WaveActive. Vzduch plný negativně nabitých iontů se totiž postará, aby bylo prádlo nepomačkané, s minimem alergenů, beze zbytků kouře, pylů a elektrostatických nábojů. Oblečení je pak svěží a lehce žehlí, nebo se nemusí žehlit vůbec.

Skvělá je i funkce sušení košil parou  ShirtsSteam. Jednoduše vložte do sušičky až pět čistých košil a o 30 minut později budou suché a nezmačkané. Unikátní vlnovitý typ bubnu zjemňuje vlákna a prádlo doslova hýčká. Užitečný 18minutový parní program SteamRefresh prádlo vyrovná, osvěží a obnoví jeho vzhled – to se hodí třeba u dek, zimních bund nebo svetříku, který jste po delší době vytáhli ze skříně. Skvělá 90% efektivita kondenzačního sušení ve třídě A znamená, že se za rok vypustí o 55 l méně vody ve srovnání s bubnovými sušičkami s účinností kondenzační třídy B.

Produktové tipy

Volně stojící úzká parní pračka GORENJE WS74S4N z řady WaveActive Superior má hloubku pouhých 46,5 cm, ale pojme až 7 kg prádla. Pyšní se tichým invertorovým motorem a extrémní úsporností – patří do energetické třídy A+++ (-10 %), a má o 40% nižší spotřebu elektrické energie, než pračky energetické třídy A. Unikátní iontová technologie IonTech účinně odstraňuje skvrny i při nízkých teplotách praní. Pračka je vybavena 14 základními programy a speciálními programy – např. pro alergiky, pro praní ve studené vodě, rychlé 59minutové praní, nebo praní košil či péřových oděvů. Parní technologie zaručí do hloubky vyprané, hebké a nepomačkané oblečení bez statické elektřiny a alergenů i bez aviváže. Funkce StainExpert se postará o účinné odstranění až 36 druhů odolných skvrn. Nechybí ani samočisticí program SterilTube. Užitečná funkce EcoEye zase poskytuje informace o spotřebě energie a vody. Cena je 13 490 Kč.

Kondenzační parní sušička Gorenje DA83ILS/I  z řady WaveActive v energetické třídě A+++ s tepelným čerpadlem a tichým invertorovým motorem zvládne až 8 kg prádla, o které se postará 14 programů pro různé tkaniny a stupně vysušení. Unikátní technologie IonTech zaručí, že prádlo bude nepomačkané a voňavé, s minimem alergenů, bez zbytků kouře, pylů a elektrostatických nábojů. Díky této technologii i unikátnímu vlnovitému tvaru bubnu se oblečení lehce žehlí a je svěží. Speciální ionizační program IonRefresh zase osvěží krátce nošené nebo déle uložené oblečení, takže bude připraveno k nošení už za 30 minut. Vzhled oblečení nebo i dek či péřových textilií zase obnoví parní 18minutový program SteamRefresh, který tkaniny i vyrovná. A díky patentovanému obousměrnému systému foukání vzduchu budou dokonce i největší kusy prádla hned po vyjmutí ze sušičky měkké, rovnoměrně vysušené a méně zmačkané. Zauzlovaná prostěradla nebo jiné prádlo jsou odteď minulostí. Stojí 17 990 Kč.

Více informací: www.gorenje.cz

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.