sobota 18. května 2024

Roku 2021 bude vládnout sytě žlutá a šedá

Institut Pantone každoročně vyhlašuje barvu roku, která následně ovlivní trendy v umění, módě, životním stylu a samozřejmě designu.

Ovšem nastávající rok 2021 bude zřejmě v mnoha ohledech mimořádný, a tak byly vybrány rovnou dva odstíny: sytě žlutá (PANTONE 13-0647 Illuminating) a šedá (PANTONE 17-5104 Ultimate Gray). Na první pohled protichůdné barvy podle Pantone vyjadřují především spojení světla a stínu, přeneseně také vzájemnou ohleduplnost, které je ve společnosti určitě zapotřebí. Žlutá nás má povzbudit a nabít energií, šedá zase přináší jistotu a odolnost. Buďte styloví a vyberte si v bohatém sortimentu značky KARE Design nábytek, osvětlení, dekorace či doplňky v aktuálních trendy odstínech!

O KARE Design

Historie značky KARE sahá do roku 1981, kdy se stávající ředitelé Jürgen Reiter a  Peter Schönhofen, tehdy ještě studenti, rozhodli jít za svým cílem a nechali se vést nekonečnou inspirací. Dnes KARE oslovuje lidi všech věkových kategorií s nadšením pro interiérový design ve více jak 40 zemích světa a ve více než 100 obchodech po celém světě. Ve svých nákupních galeriích, např. v Praze na Černém Mostě, představuje unikátní nápady bytového designu v nekonečných variacích a stylech. 

Veškerý sortiment lze zakoupit také v e-shopu www.kare-shop.cz

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.