pátek 23. dubna 2021

Restaurace Hard Rock Cafe láká na speciální nabídky

I přesto, že už několik měsíců musí být restaurace pražské pobočky Hard Rock Cafe zavřená, pod-nik stále láká zákazníky na nové speciální nabídky. Hosté si je mohou objednat přímo na místě u výdejního okénka na Malém náměstí v centru Prahy nebo přes rozvážkové služby Wolt, Bolt a Dáme jídlo.

Nově si v HRC můžete až domů objednat koktejly, dětské menu nebo již tradiční nabídku St. Patricks Burger Menu.

Pro nejmenší strávníky mají v menu Buddy JR’s Cheeseburger s americkým sýrem, hranolky a kečupem. Dále smažené kuřecí kousky Razzi’s Chicken Tenders s medovou hořčicí a hranolky,

Hot Dog nebo oblíbené sýrové těstoviny Styler’s Twisted Mac & Cheese.

Zpříjemnit si domácí chvíle s čerstvými koktejly nově mohou také zákazníci Hard Rock Cafe. V nabídce mají výběr hned z pěti druhů. Drink Rhythm & Rosé mule je mixem vodky, rosé vína, zázvorového piva, zeleného čaje a ovoce. V Rockin‘ fresh Rita hraje prim tequila a čerstvý limetkový džus. Passion fruit mai tai je založen na rumu, ovocném pyré a mandlovém sirupu. Jedinečnou chuť červeného vína s příchutí ostružin, brusinkového džusu, pomeranče a šumivého vína nabízí Sparkling blackberry sangria a poslední koktejl Rock you like a hurricane spojí chuť tropického ovoce s vybranými rumy.

V Hard Rock Cafe každoročně slaví Den svatého Patrika, jenž připadl na 17. března a je oslavou patrona Irska. I tento rok mají v HRC na jeho počest speciální menu, které je k dostání až do neděle 21. března. St. Patricks Burger Menu obsahuje Guinness® & Bacon Jam Cheeseburger Bundle, originální burger přelitý slaninovým džemem Jameson® a sýrovou omáčkou Guinness® a zeleninou, podávaný s kořeněnými hranolky se sýrovou omáčkou Guinness®. K menu je navíc zdarma irský cider Magners. Hranolky i hamburger lze objednat také samostatně.

Zdroj foto: archiv restaurace

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.