pondělí 4. prosince 2023

RED Pif – spojení tradiční české kuchyně s moderní středomořskou gastronomií

Dne 7. září proběhlo slavnostní odšpuntování restaurace RED Pif na Andělu. Rány byly slyšet po celé Praze a vystřelené zátky za příznivého větru padaly až do Hostivic.

První hosté na RED Pifu nejvíce oceňují unikátní spojení tradiční české kuchyně a výtečného plzeňského ležáku s moderní středomořskou gastronomií a výběrem francouzských přírodních vín. Tady si prostě přijdou na své milovníci dobrého jídla a pití všech orientací. Veskrze přátelskou atmosféru podniku dotváří empatická obsluha v elegantních úborech od módního návrháře Lukáše Macháčka.

Návštěvníci si také pochvalují originální interiér restaurace, dílo známých architektů Jakuba Fišera a Marka Schneidera z ateliéru Aulík Fišer architekti, spojující moderní styl s tradičním tvaroslovím dřevěných hospod. Nebo netradiční plastiku v nice od výtvarníka Petra Písaříka.

Od 8. září je RED Pif poblíž stanice metra Anděl, na rohu ulic Nádražní a Bozděchovy, otevřený denně od 11 do 11 hodin. Přijďte si pobýt a užít ve světle pravdy skleněných svítidel, které speciálně pro RED Pif navrhl legendární designér Rony Plesl.

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.