sobota 16. ledna 2021

Pro lepší náladu

Návrat do školních lavic může být pro děti, ale i pro jejich rodiče, stresující. Jsou ale věci, které vám, ale i vašim ratolestem, právě v těchto dnech mohou zlepšit náladu.

Capri-Sun 0,33 l – větší porce osvěžení

Díky praktickému uzávěru a většímu objemu si můžete osvěžení užívat, kdykoli na něj dostanete chuť, a pak ho zase zavřít. Capri-Sun nejen osvěží a zažene žízeň, ale oceníte i jeho složení. Neobsahuje umělá sladidla, barviva ani konzervanty. Vybírat můžete ze 3 příchutí – multivitamin, mango a maracuja, višeň a granátové jablko.

Obsah: 0,33 l

Cena: 21,90 Kč

La Mére Poulard Coffret All chocolate French shortbread jsou opravdu čokoládové sušenky. Obsahují 64% hořkou čokoládu, která je perfektně promísena se základním těstem na máslové sušenky. Při každém kousnutí navíc narazíte na kousky 50% hořké čokolády, která se vám rozpustí na jazyku a vystřelí vás do čokoládového nebe.

papír – 12 ks / 125 g … 58,31 Kč

PEGAS IN JOY RASPBERRY

Lahodná a stále měkce vláčná poleva z bílé čokolády skrývá malinovou zmrzlinu s toppingem. Letošní novinka z řady Pegas Injoy překvapí svou osvěžující a vyváženou chutí, která zaručeně zpříjemní letní dny.

Cena: 22 Kč

Energit KIDZ

Vitaminové tablety Energit Kidz posilují imunitu dětí díky kombinaci 9 potřebných vitaminů pro celkovou podporu organizmu. Vitamin D3 je navíc dobrý pro pevné a zdravé kosti.

Mix tří ovocných příchutí – meruňka, jahoda, borůvka.

V prodeji ve 4 různých krabičkách s motivy rodiny Simpsonových.

Energit Kidz mohou užívat děti od 3 let a to max. 2 tablety denně. Dospělým se doporučuje užít max. 10 tablet denně.

Obsah: 42 tablet

Cena: 44,90 Kč

MaxiVita Herbal Bylinný sirup ZDRAVÉ OČI

Bylinný sirup MaxiVita Herbal Zdravé oči obsahuje přírodní extrakty z borůvek, světlíku a měsíčku lékařského, který je zdrojem karotenoidů – luteinu a zeaxantinu. Jejich pravidelný příjem může mít příznivý vliv na funkci očí. Extrakt z borůvek má silné antioxidační účinky, je velmi prospěšný pro normální stav zraku a také má posilující vliv na cévy oka. Kombinace přírodních extraktů je doplněna o významné antioxidanty, vitaminy C a E.

Bylinný sirup Zdravé oči je vhodné užívat při potřebě pomoci unaveným očím.

Doporučené dávkování: děti od 3 do 12 let 1x denně 10 ml (polévková lžíce), dospělí 1-2x denně 10 ml. Před upotřebením protřepat.

Obsah: 200 ml

Cena: 70 Kč

The Simpsons MULTIVITAMIN

Šumivé tablety s příchutí maliny

Multivitamin The Simpsons od VITARu obsahuje kombinaci vitaminů volených podle potřeb organizmu školáků. Výrobek je obohacen o vápník, který s vitaminem D3 přispívá k udržení optimálního stavu kostí a zubů dětí.

Vitaminy skupiny B, C a E přispívají k:

  • správné funkci imunitního systému
  • normální činnosti nervové soustavy
  • ochraně před oxidativním stresem

Obsah: 20 šumivých tablet

Cena: 121 Kč

Hnědé vysoké boty, CCC, 899 Kč
Růžové vysoké boty, CCC, 999 Kč
Obrázkové tenisky, CCC, 699 Kč
Barevné tenisky, CCC, 699 Kč
Třpytivý lak na nehty, Colour Caramel/www.milujubio.cz, 275 Kč

zdroj foto – archiv společností a pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.