sobota 16. ledna 2021

Pro bohyně s plnými křivkami

Také ženy plných tvarů chtějí vypadat svůdně, sexy, hravě a nespoutaně. Chtějí prádlo krajkové a v zajímavých barevných tónech, nejen černou a šedou. Právě v létě je správný čas na to pořídit si nový atraktivní kousek, ve kterém se i dámy se slovanskými křivkami budou cítit skvěle žensky, pohodlně a komfortně.

Limitovaná kolekce Simple Pastel od Trioly takový zážitek nabízí. Modely z jemného úpletu, luxusní krajky i netradičního žakáru najdete v něžných pastelových barvách: rosé, pudrová, perlová, cappuccino a nugátová.

A hlavně, dobrou zprávou je, že TRIOLA je synonymem funkčnosti a komfortu. Fazony podprsenek i kalhotek jsou u kolekce Simple Pastel umně navrženy pro ženy plných slovanských tvarů – pro bohyně s velkými prsy (s koši do K) a výraznými boky (do 95). A že je takových žen v naší populaci stále více a více. Modely zalichotí každé postavě, zpevní kontury, zkrotí boky a vyzdvihnou i velká prsa do ideální, očekávané výšky. Podprsenky mají flexi kostice, které se přizpůsobí tvaru a pohybu prsou, jsou opatřeny širšími ramínky a speciálně pro léto nízkým středem, který je vhodný do odhalených hlubokých výstřihů. U kalhotek si můžete vybrat různé fazóny – klasické, vyšší pasové či zadeček odhalující brazilky.

Podprsenka TRIOLA 29811


Pro velké velikosti!  Bezešvá, tence vyztužená podprsenka s nízkým středem a s kosticemi je vhodná do letních hlubokých výstřihů. Koše jsou hladké, potažené lesklým úpletem, obvod je z luxusní krajky. Rozšířená ramínka se nezařezávají. Najdete v barvě cappuccino ve vybraných velikostech košů od B do K. Doporučená cena – 1199 Kč.

Do setu vyberte:

Kalhotky TRIOLA 31811 klasického střihu nebo kalhotky TRIOLA 34811 brazilky. Doporučená cena vždy 499 Kč.

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.