pondělí 19. dubna 2021

Představujeme nové volně stojící chladničky Gorenje GardenFresh

Nová generace volně stojících chladniček Gorenje GardenFresh uchová potraviny tak čerstvé a nutričně bohaté, jako byste je právě přinesli z trhu nebo utrhli na zahrádce. A to díky celé řadě špičkových technologií, napodobujících podmínky panující v přírodě.

Nové chladničky navíc nabízejí řadu speciálních funkcí:  například konvertibilní chladicí zásuvku, která se přizpůsobí vašim aktuálním potřebám, nebo technologii AdaptTech, díky níž dovedou předvídat vaše chování. Se svojí hloubkou 60 cm navíc perfektně padnou do kuchyňské linky. Na výběr máte spotřebiče ve dvou výškových liniích.

Čerstvé je nejlepší. Ale přiznejme si to, denně na trh vyrazí asi málokdo z nás. Proto je dobré mít pomocníka, který se postará o to, aby si zelenina, ovoce, maso i lahůdky uchovaly svoji vynikající chuť a lákavou vůni a barvu co nejdéle. A pomocníka, který se dokáže přizpůsobit všem vašim momentálním potřebám… Rádi byste zrovna dnes uskladnili víc zeleniny, nebo naopak víc masa, ryb a lahůdek? Žádný problém. Nejvybavenější modely volně stojících kombinovaných chladniček Gorenje GardenFresh jsou díky konvertibilní chladicí zásuvce Convert FreshZone s regulovatelnou teplotou i vlhkostí připravené na jakoukoliv  situaci.

Technologie jako IonAir, AdaptTech nebo NoFrost Plus navíc nabízejí vše, co potřebujete, aby vaše potraviny zůstaly čerstvé a lahodné s minimální péčí a bez odmrazování. Ať už je uložíte na jakoukoliv poličku nebo uskladníte v jakékoliv části chladničky či mrazničky. Díky hloubce 60 cm navíc perfektně padnou do kuchyňské linky a nenarušují jednotnou linii nábytku. Jsou široké 60 cm a dostupné jsou ve dvou výškách ‒ 185 cm a 200 cm, takže se postarají o opravdu velké množství potravin. Přesto se díky kompaktnímu rozměru vejdou i do menších kuchyní, například v bytech.

IonAir s Multiflow 360° – ideální přirozené mikroklima na jakékoliv poličce

Technologie IonAir obohacuje vzduch o záporné ionty, které pomáhají zachovat chuť i kvalitu potravin a odstraňují nepříjemné pachy. Pokročilý systém ventilace Multiflow 360° zase rovnoměrně rozděluje ionizovaný i čerstvý vzduch a neustále vyrovnává teplotu v celém prostoru chladničky, a proto můžete jakýkoliv typ potravin umístit na libovolnou poličku.

Technologie AdaptTech rozezná vaše zvyky

Adaptivní technologie AdaptTech udržuje optimální teplotu v chladničce bez ohledu na to, jak často ji otevíráte. Vaše návyky si zapamatuje a dokonce se je sama naučí předvídat, a ještě než ledničku otevřete, sníží teplotu o jeden až dva stupně. Potraviny tak zůstanou ušetřené teplotních šoků, způsobených změnou teploty po otevření dvířek chladničky, a zůstanou tak déle svěží a plné života.

Convert FreshZone – chladnička připravená na jakoukoliv situaci

Šikovná a praktická zásuvka Convert FreshZone s regulovatelnou teplotou se snadno přemění z nulové zóny, která je ideální pro skladování masa, lahůdek a ryb, na přihrádku pro velké množství ovoce a zeleniny. Nejchladnější část chladničky tak můžete využít různě, podle toho, jak zrovna potřebujete.

CrispZone se SmartHumidity – jako čerstvě sklizené

Jedna z největších zásuvek na ovoce a zeleninu na trhu, CrispZone, prodlužuje dobu, po kterou ovoce a zelenina zůstávají v perfektní kondici. A to nejen ideální teplotou, ale i vzdušnou vlhkostí. Technologie SmartHumidity a speciální membrána totiž udržují vlhkost na optimální úrovni a přebytečnou propouštějí ven mimo zásuvku. Zelenina i ovoce tak zůstanou déle čerstvé a zachovají si cenné vitaminy.

Slot-in, KitchenFit

Chladničky této nové řady mají hloubku 60 cm a rovnou, hladkou zadní stěnu – kondenzátor je totiž skrytý uvnitř spotřebiče mezi zadní stěnou a izolační pěnou. Chladničku s označením Slot-in jde proto perfektně umístit do mezery v kuchyňské sestavě až těsně na stěnu. Chladnička tak nikde „nepřečnívá“ a zachovává elegantní jednotnou linii kuchyňského nábytku. Navíc je nejen tišší a snadněji se čistí, ale také dokonale využívá disponibilní prostor pro uskladnění velkého množství potravin. Vnitřní využitelný objem může být  až 331 litrů, když zvolíte 60 cm široký model s výškou 2 m. Díky promyšlené konstrukci spotřebiče a mechanismu otevírání dveří jde navíc umístit chladničky Gorenje GardenFresh s funkcí KitchenFit i do rohu nebo těsně vedle jiného spotřebiče, a přitom můžete pohodlně otevírat šuplíky a vysouvat police – aniž by bylo potřeba do kuchyňského nábytku přidávat mezikusy nebo krycí lišty pro zakrytí mezer, a tak se připravovat o cenné centimetry úložného prostoru.

Žádné odmrazování, snadná péče a ovládání

Jeden z nejúčinnějších systémů mrazení NoFrost Plus brání tvorbě ledu a námrazy při nízké spotřebě energie. Sáčky a krabičky s mraženými potravinami tak zůstanou čisté a nepřilepí se jedna k druhé. Vnitřní stěny se speciálním hladkým povrchem budou čisté, bezpečné a zdravé i s minimální námahou a bez chemie. A už nikdy nebudete muset spotřebič odmrazovat.

Nejvybavenější modely z řady Superior disponují pokročilým ovládáním prostřednictví LED  displeje, které umožňuje nastavit jemným dotykem nejen přesnou teplotu chladicí i mrazicí části, ale také aktivovat praktické funkce jako XtremeFreeze pro zamrazení rychlostí blesku, FastFreeze nebo SuperCool po vložení nákupu, EcoMode nebo prázdninový mód. Na náhlé zvýšení teploty upozorní světelný a akustický signál.

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.