pondělí 3. října 2022

Povyšte poslední noc v roce s luxusní kolekcí slavného architekta Normana Fostera

Díky minimalistickému designu a luxusním detailům jsou kousky z kolekce Normana Fostera pro dánskou značku nádobí Stelton nestárnoucí oslavou designu. Dodejte své silvestrovské noci styl s originálním chladičem na led s kleštěmi a podnosem. Novoroční přípitek tak nabude na elegantní atmosféře.

Zlacený vnitřek chladiče na led a matný protiskluzový povrch podnosu kontrastuje s jednoduchými liniemi nerezové oceli. Toto téma se nese celou kolekcí Normana Fostera. Architekt, který se po celém světě proslavil návrhem kopule berlínského Reichstagu, londýnského mrakodrapu Gherkin (Okurka), mostu Millenium Bridge či zastřešením dvora Britského muzea v Londýně, vetknul nádobí jednoduchost, účelnost a cit pro detail.

Dánská značka Stelton neoslovila Normana Fostera náhodou. Její kolekce pravidelně sbírají designová ocenění a těší se velké popularitě zákazníků, kteří si potrpí na spojení funkce a současné estetiky. Kolekci Norman Foster a další najdete v prodejně Villeroy & Boch ve 3. patře obchodního domu Kotva na náměstí Republiky v Praze nebo v e-shopu na www.luxurytable.cz.

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.