pondělí 19. dubna 2021

Pomocník nejen pro jarní úklid

Slunce už ukazuje svou sílu, zimní oblečení je vyměněno za lehčí modely a užíváme si první ranní kávu na zahrádce. Ptáčci zpívají, tráva se zelená a tolik „oblíbený“ jarní úklid ještě některé z nás čeká.

Přemýšlíme, jak si práci co nejvíce ulehčit, abychom úklidem domácnosti nestrávili celý den. V dnešní moderní době existující chytří pomocníci téměř na všechno.

Úspora času

Měli jste náročný den v práci a doma vás čeká další směna v podobě vaření, žehlení nebo úklidu koupelny? Ušetřete si čas s mobilní aplikací iRobot HOME. Cestou z práce zadejte vysavači pokyn, aby začal s úklidem například obývacího pokoje, a po návratu domů budete mít jeden úkol splněn. Roomba 676 se nezalekne ani různých nástrah v podobě rohů či schodů. Na spodní části má senzory, které rozeznají volný prostor pod robotem a zabrání tak pádu ze schodů.

Doporučená cena u všech partnerů a na oficiálních stránkách irobot.cz je 7 499 Kč.

Ještě dokonalejší úklid

Novinkou na trhu je Roomba série 976. Technicky dokonalejší robotické vysavače, které se dostanou opravdu všude – pod nábytek, do rohů i na koberce. Robot je vybaven třístupňovým čisticím systémem AeroForce, který v kombinaci s motorem 2. generace zvyšuje až 5x sací výkon. Samozřejmostí je systém proti zamotávání kabelů, nárazník se zpomaleným dotykem nebo funkce odloženého úklidu. Začněte si užívat čas, který vám iRobot ušetří, a věnujte se rodině či svým koníčkům.

Doporučená cena u všech partnerů a na oficiálních stránkách irobot.cz je 13 999 Kč.

Vytírání bez námahy

Malý pomocník pro vaši domácnost, který pečlivě vytře všechny místnosti. Můžete ho ovládat aplikací v mobilním telefonu z práce, při cestě domů, zkrátka kdykoliv. Pomocí nejmodernější mapovací technologie získá dokonalý přehled o půdorysu domácnosti a díky designovému tvaru se dostane i na těžko dostupná místa. Nespornou výhodou je funkce Imprint Link, díky které komunikuje s vysavači Roomba a vaše podlaha tak dostane tu nejlepší péči. Jakmile vysavač dokončí svou práci, dá pokyn robotickému mopu a ten vyjede vytřít celou plochu.

Doporučená cena 16 999 Kč na irobot.cz.

Tip: Vyzkoušejte robotický vysavač od společnosti iRobot, která spolupracuje také s NASA a vyvíjí roboty i pro armádní účely. Takže když si dokážou poradit s mimozemským povrchem a všemi nástrahami vesmíru, úklid vašeho bytu pro ně bude hračka.

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.