středa 21. dubna 2021

Podzimní rodinná dovolená na Dolní Moravě

Konec letní sezóny se blíží mílovými kroky! Teplé sluneční paprsky, barevnou přírodu a procházky bez kulichu a omrzlých nosů si však můžeme ještě chvíli užívat. A aby přechod z léta do zimy nebyl tak drastický, užijte si poslední podzimní radovánky na Dolní Moravě. Vydejte se do tohoto malebného koutu Česka s celou rodinou – výlet si totiž užije každý člen.

Ještě pár týdnů se děti vyřádí v Mamutíkových zážitkových parcích, než atrakce přikryje sněhová peřina. Kromě toho však zůstávají otevřené brány do tajemné Stamichmanovy štoly nebo na Mamutí horskou dráhu, na níž budou všichni výskat nadšením. Společně si pak můžete měnící se horskou krajinu prohlédnout ze Stezky v oblacích.

Zejména dospělí pak ocení zážitky ve wellness hotelu Vista, i když o animace a příležitosti pro dětské dovádění, tvoření a radost je tu vždy dostatek prostoru. V hotelové restauraci ale nyní na hosty čekají speciální gastro víkendy. Pro inspiraci vyrazili mistři kuchaři tentokrát do Francie či Itálie, ale servírovat budou též speciality z telecího masa, ryb nebo zvěřiny. Poslední říjnový víkend pak bude patřit dýním a Halloweenu.

Na hosty však čeká další překvapení – v září a říjnu budou moci využít zvýhodněné pobyty. Najdou v nich čtyři noci za cenu tří, tisícikorunový kredit na zážitky jako dárek a jistotu uskutečnění pobytu. Žádná nečekaná událost vám plány nezruší – pobyt se zkrátka přesune na jiné datum v průběhu následujícího roku bez storna a rizika propadnutí peněz. Při podzimním pobytu se však vyhnete hlavní sezóně, a tím i větším davům turistů.

Bližší informace o ubytovacích balíčcích i zážitcích, které si můžete na Dolní Moravě užít, najdete na www.hotel-dolnimorava.cz. Dopřejte si podzim bohatý na pohodu, dobré jídlo a příjemné dobrodružství.

zdroj foto – archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.