pátek 23. dubna 2021

Podzimní kampaň prémiové kolekce Reserved

Čisté tvary, syté barvy a malebné krajinné scenérie – tak by se dala pár slovy popsat nejnovější kampaň Premium značky Reserved pro podzimní a zimní sezónu 2019-2020.

Známé fotografické duo, Magda Wunsche a Agnieszka Samsel, vytvořilo fotografie nejnovější kolekce Premium značky Reserved ve scenérii, kde se růžové tóny vodní hladiny a bílá půda stávají geometrickým rámem jednotlivých záběrů. 

Španělská provincie – lomy, malé vesničky a off-road jako místo, kde člověk a příroda mohou žít v perfektní souhře – sloužila jako prostředí pro focení kolekce. Nejen kvůli její estetice, ale především kvůli symbolickému významu krajiny, který zrcadlí filozofii nové kolekce Premium.Ekologické povědomí značky je zřejmé už od první fáze procesu vytváření kolekce, která je především založena na ekologických látkách, jako je organická bavlna, organická viskóza, lyocel nebo recyklovaný polyester. Kromě ekologických tkanin designéři na tvorbu kolekce využili přírodní materiály oblíbené zákazníky, jako je kašmír, hedvábí, merino a alpaka.Převládajícím rysem kolekce je její funkčnost –  čisté střihy a vrstvené styly přitáhnou pozornost svou sofistikovaností. V kolekci zaujmou monochromatické siluety, hra textur a minimalismus v doplňcích. Do popředí se dostává barevná paleta převzatá ze světa přírody. Nebe připomínají tóny světle modré, námořnické modř až téměř černé, které doplňuje široká škála teplých barev – od dřevěných tónů hnědé, přes vřesově fialovou až po béžovou. Nechybí ani křídově bílá, takže siluety jsou celkově lehké a zářivé. 

V dámské kolekci si zaslouží zvláštní pozornost silně zvýrazněné siluety bez mnoha ozdobných prvků, které jsou však s doplňky jako jsou rukavice nebo stylový turban na místo klasického klobouku velmi elegantní. Designéři se tentokrát soustředili na rafinované detaily, jako je výška roláku nebo pas kalhot. V minimalistických kouscích kolekce nemusíte nic skrývat ani odhalovat. Módní kousky jsou skvělé samy o sobě – díky dobrému střihu a kvalitě zpracování.

Pánská kolekce, i když ne zcela formální, je udržována ve stejně sofistikované podobě. Silně tkaný rolák, který se nosí s oblekem, šedá košile se stojatým límcem nebo velkým šátkem – to jsou kousky, které přes svůj klasický styl dávají prostor i pro méně formální dresscode. Pletené textilie dostávají jedinečnou podobu v odvážnějších odstínech rezavě oranžové nebo třešňově červené. Celá paleta je však harmonická, což vám umožňuje volně kombinovat vaše oblečení do nových, překvapivých kombinací. 

Kolekce je k dispozici ve vybraných obchodech a na www.reserved.com.

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.