pondělí 18. října 2021

Podzim v Aquapalace Praha

Zažijte tajuplný podzim s kouzelníky a piráty v teple za zvuků mořského vlnobití. Každý víkend jsou pro děti a dospělé ve Vodním světě připraveny tematické animace a další doprovodný program.

Tajuplný podzim:

12. – 13.10. ZA TAJEMSTVÍM PIRÁTSKÉ LODI AQUAPALACE PRAHA

Objevte tajemství pirátské lodi. Čeká Vás dobrodružné putování za ukrytým pokladem, pirátské tance nebo souboj námořníků.

19.- 20.10. MAGICKÝ VÍKEND PLNÝ KOUZEL A PŘEKVAPENÍ

Kdo alespoň jednou nesnil o tom, že by si přičarovat své přání? Na magickém víkendu plném kouzel a překvapení, Vás naučíme základům kouzelnického umění, a budete moci kouzlit i s profesionálními kouzelníky.

26.10. – 30.10 TAJUPLNÉ PODZIMNÍ PRÁZDNINY – VODNÍ ZÁBAVA PLNÁ HER, KOUZEL A SOUTĚŽÍ

Poslední říjnový víkend bude plný tajemna, a pravé podzimní atmosféry. Tematické vodní hry, tvoření z různých materiálů nebo kouzlení, takové budou Tajuplné podzimní prázdniny.

2.- 3.11. HALLOWEEN V AQUAPALACE PRAHA

Halloween je stále oblíbenější svátek i u nás! Přijďte si užít pravou Halloweenskou atmosféru, masky, kouzla, pavoučí závody a strašidla.

Přijďte s dětmi do Aquapalace Praha a objevte spolu s našimi animátory tajemství pirátské lodi. Čekají vás Pirátské tance, rozbouřené moře a závody na pirátských bárkách. Dobrodružné putování za pokladem. Děti shlédnou souboj mezi námořníky i piráty v podobě zábavného vodního póla. A každý den v soutěži o poklad pirátské lodi může někdo vyhrát vstupenku do Aquapalace Praha.

Co vás na podzim ještě čeká ve Vodním světě Aquapalace Praha?

Kromě pirátského programu, si užijete také víkend plný čar a kouzel. Zapojte se do výuky kouzel a staňte se malým kouzelníkem nebo se nechte vnést do magie a tajemství kouzelnického vystoupení.

Kromě tematických víkendů si stále můžete zařádit v dravém proudu divoké řeky, která je stále otevřena. Neuvěřitelnou jízdu plnou překvapení zažijete i na jediném tobogánu v ČR s virtuální realitou. Unikátní Magic tube nabízí 2 druhy jízdy v VR brýlemi a to: Vesmírnou jízdu či Průlet nebeskými zámky. Vystoupáte tak do nejvyššího místa Aquapalace Praha na start tobogánu MAGIC TUBE. Vyberete si jeden z filmů – Vesmírná nebo Nebeská jízda. Obsluha vám nasadí VR brýle a vy se necháte se unášet na vlnách tobogánu a fantazie.

Užijte si tajuplný podzim zakončený Halloweenem plný dobrodružství, zábavy a poznání. Zažijte ty nejtajuplnější podzimní prázdniny!

VZDUCH 33 °C, VODA 30 °C a ve vířivkách ještě více!

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.