pátek 12. července 2024

Pobyt snů a revitalizace ve slovenských lázních

Lázeňské hotely Ensana v Piešťanech a Smrdákách na Slovensku přicházejí s lákavou letní akcí, která Vás rozhodně zaujme!

Dokonalý odpočinek, regenerace i péče o své tělo a mysl jsou součástí pobytu, na který jen tak nezapomenete. Zejména díky Balneo Health Spa, které jsou nejmodernější a největší v Evropě – během roku proběhne až přes milion procedur! Zažijte také královskou péči a užijte si naplno vše, co slovenské lázně nabízejí.

Piešťany – Oáza klidu a zdraví

Piešťany jsou známé jako jedno z nejvýznamnějších lázeňských míst ve střední Evropě. Nachází se na břehu řeky Váh a jsou obklopeny nádhernou přírodou, i proto nabízí ideální prostředí pro uvolnění a zlepšení zdraví. Lázně v Piešťanech jsou proslulé zejména díky léčebným termálním pramenům, které mají blahodárný účinek na pohybový aparát a revmatická onemocnění.

V rámci Balneo Health Spa naleznete 140 terapeutických kabin určených na procedury, jako jsou bahenní zábaly, termální koupele, elektroterapie, inhalace a jiné. Dále je k dispozici saunový svět (finská, infračervená a parní sauna), spoustu bazénů (termální, hydroterapeutické, rehabilitační, relaxační s vodními atrakcemi a mnoho dalších) a fitness centrum.

Procházky v okolí jsou pak jen třešničkou na dortu k bezchybnému pobytu. Milovníky umění jistě také potěší, že až do 31. října 2023 si můžete přímo na lázeňském ostrově prohlédnout originální díla Alfonse Muchy v rámci výstavy „Alfons Mucha – Slovanská epopej“.

Speciální akci si Ensana (leader v lázeňství s více než stoletou tradicí) připravila na pobyty v hotelu Esplanade. Pokud zvolíte během pobytu polopenzi, dostanete zdarma plnou penzi, a navíc jednu lázeňskou proceduru (termální koupel se suchým zábalem). Pokud již máte plnou penzi, získáte hned dvě lázeňské procedury zdarma (termální koupel se suchým zábalem a suchá masáž na vodním lůžku). Pobyt je nutné rezervovat do 15. září (využít ale do 30. září 2023) s délkou nejméně 2 noci.

Smrdáky – Relaxace i regenerace

Pokud toužíte po klidném místě v srdci Slovenského krasu, pak jsou pro Vás Smrdáky jako stvořené. V tomto malebném městě též naleznete unikátní termální prameny, které jsou bohaté na minerály a léčivé látky. Smrdáky jsou díky nim často přezdívány jako „Mrtvé moře Evropy“ a tak není divu, že jsou i ideální destinací pro všechny, kteří trpí kožními onemocněními, jako jsou ekzém, psoriáza či dermatitida. V lázních jsou navíc připravení i na léčbu dětských návštěvníků.

Lázeňský hotel Vietoris, který se ve Smrdákách nachází, vás přivítá s otevřenou náručí, a ještě se speciální akcí, kde při zakoupení 3 nocí získáte 4. noc zdarma. Zarezervovat svůj pobyt si musíte do 15. září a využít do 30. října 2023. Jako bonus ještě získáte dárkový poukaz na další pobyt v hodnotě 50 EUR, který lze využít až do 28. března 2024.

Pokud byste tedy rádi prožili nezapomenutelnou dovolenou plnou relaxace a péče o své tělo, neváhejte a využijte těchto jedinečných nabídek v lázeňských hotelech Ensana v Piešťanech a Smrdákách. Dopřejte si odpočinek, načerpejte novou energii a přožijte speciální okamžiky v jednom z nejkrásnějších koutů Slovenska!

zdroj foto – archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.