pondělí 19. dubna 2021

Po obrovském úspěchu vytvořili Berky a Nemčková druhé šaty. Prodej spouští mezi svátky

Šaty v limitované edici, které vznikly spojením známého módního návrháře Pavla
Berkyho a vítězky MasterChef Česko 2019 Kristíny Nemčkové se vyprodaly během
dvou dnů. Mezi svátky tedy dvojice spouští edici Upgrade KNPB II. Šaty inspirované
vařením, které je spojuje a kuchařskou zástěrou.

„Kristína za mnou přišla s prosbou o vytvoření netradičního módního kousku na míru, se kterým by se mohla prezentovat v rámci svých degustací, přednášek a prezentací. Přála si do šatů promítnout její lásku k vaření a zároveň se v nich cítit dobře i mimo kuchyň. Byla to pro mě velká výzva. Nakonec jsme vytvořili něco, co ocenili zákazníci tak, že jsme se rozhodli udělat druhé šaty Upgrade KNPB 2,“ říká návrhář Pavel Berky. 

Kristína to vidí podobně: „V první řadě mi šlo hlavně o to, abych mohla společně s Pavlem vytvořit módní kousek, který budu ráda nosit, a ve všem mi bude vyhovovat. Z výsledku jsem byla nadšená já i on. Dali jsme tedy 20 limitovaných kusů do prodeje a do druhého dne se všechny prodaly. Upřímně jsem ani nečekala tolik milých reakcí a takový zájem. Proto jsme se rozhodli udělat fanouškům na Vánoce radost a vytvořili jsme ještě jednu limitovanou edici šatů. Prodej spouštíme mezi svátky,“ říká Kristína Němčková.

TIP – Šaty Upgrade KNPB II

Spojili se, protože je oba baví vaření, ale i móda. A ještě lépe vařit v pěkném oblečení. Vnikly tak šaty Upgrade KNPB II od Pavla Berkyho a Kristíny Nemčkové, nejmladší vítězky MasterChef na světě.

Výsledkem je limitovaná série designových šatů pro běžné nošení, inspirována kuchařskou zástěrou. Šaty neboli tričko můžete krásně kombinovat s vysokými kozačkami, či podpatky, které podtrhnou ženskou postavu a vytvořit tak netradiční outfit hodící se jako koktejlky pro bankety, večerní degustace v restauracích nebo setkání s přáteli. Naopak obutím tenisek nebo např. kalhot pod šaty se look záhy změní na boží denní outfit. Ideální do práce, do školy, na pracovní jednání či jen tak, protože se v něm budete cítit prostě skvěle. Stačí vyměnit pásek a šaty změní svou tvář. Materiál v kombinaci viskózy a polyesteru drží tvar a nekrčí se. Díky elastanu pak padne každé postavě.

Jedná se prostě o designový kousek, který nejde nemít rád. 

Cena: 3990,- Kč. Dostupné na www.pavelberky.com nebo www.madebykristina.cz

Zdroj foto: archiv spol.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.