pondělí 4. prosince 2023

Oslavte Velikonoce po svém ve Spa Resortu Libverda

Velikonoční tradice nemusí být nutně po chuti každému. I když ale nepatříte mezi příznivce pomlázky a koledování, můžete si velikonoční prodloužený víkend skvěle užít třeba na odpočinkovém wellness pobytu.

Speciální velikonoční balíček Spa Resortu Libverda zahrnuje ubytování s polopenzí na tři noci, vybrané lázeňské procedury zdarma, vstup do fitness a slevy na spoustu dalších aktivit.  

Dopřejte si letos o Velikonocích namísto úklidu a příprav na koledníky péči o sebe. Vždyť právě toto období roku je pro wellness restart jako stvořené. “V zimě se musí náš organismus vyrovnávat s nedostatkem sluníčka, fyzické aktivity či respiračními onemocněními. Proto se po dlouhé zimě u mnoha lidí projevuje tzv. jarní únava. Právě pro ně může být odpočinkový wellness víkend skvělou vzpruhou, která pomůže vrátit energii a dobrou náladu,” vysvětluje obchodní a marketingová ředitelka Spa Resortu Libverda Eva Olšová.

Severočeský lázeňský resort proto připravil speciální Velikonoční balíček na tři noci. Ten zahrnuje 3x ubytování v komfortním pokoji, 3x snídani a večeři formou bufetu nebo à la carte, pitnou kúru, oxygenoterapii, uhličitou koupel, bezplatný vstup do fitness s výhledem na Jizerské hory a velikonoční překvapení. V rámci balíčku, který stojí od 6 040 Kč, je možné také využít slevu na dokoupené wellness procedury a sportovní aktivity. Tři noci si můžete zarezervovat od 6. nebo 7. dubna 2023 na webu https://www.lazne-libverda.cz/cz/specialni-nabidky/Velikonocni-pobyt.

Spa Resort Libverda v uplynulém roce pro návštěvníky připravil hned několik novinek, využít mohou nový bazén s wellness centrem, které nabízí spoustu příjemných procedur. Libverda se ale stala oblíbenou destinací i pro milovníky gastronomie. „Rádi bychom hosty také pozvali do Restaurantu Valdštejn, který si vysloužil certifikát CzechSpecials. Jde o ocenění míst, která podávají tradiční české pokrmy v nejvyšší kvalitě,“ dodává Eva Olšová.

Spa Resort Libverda se nachází v malebném lázeňském městečku Lázně Libverda ležícím 25 km od Liberce v podhůří Jizerských hor. Již na konci 14. století získaly lázně věhlas díky léčivým minerálním pramenům hydrogenuhličitanového typu, klidnému prostředí a blízkosti přírody. Více informací najdete na www.lazne-libverda.cz.

zdroj foto. archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.