sobota 18. května 2024

Ohlédnutí za Píseckým víkendem módy a designu

Písecký víkend módy a designu 2021 nabídl místním i návštěvníkům z celé republiky, jedinečnou módní přehlídku českých módních značek a designérů a dvoudenní designový trh složený pouze z kvalitních výběrových produktů.

K vidění a zakoupení byly oděvy, dekorace, přírodní kosmetika, svíčky, mýdla a mnohé další. Gastro zóna nabízela dobroty z lokálních surovin a návštěvníci si mohli vychutnat skvělou kávu, skvělé víno, prosecco, masové i vegetariánské tataráky, sladké nebo polévku minestrone z tzv. “ošklivé” zeleniny. Sobotní módní přehlídka v divadle Fráni Šrámka byla jedinečná tím, že se na mole představily modelky různých konfekčních velikostí a potvrdily tak, že krásné jsou ženy všech typů postav a modeling již dávno není jen pro míry 90-60-90. Na mole v netradičních rolích zazářily vedle modelek i známé herečky Natálie Halouzková, Kateřina Pechová, Petra Nesvačilová a bio blogerka Lucie van Koten. Přehlídka byla oslavou české módy, udržitelné výroby a poctivého řemesla. Akce se konala v produkci Agentury Verona a za podpory města Písku. Hlavním partnerem byla značka ručně šité obuvi Vasky.

Prezentované značky – Vasky, ONE VILLAGE, Jamie Collection, Ecstatic, nanoSPACE by LADA, Bagind, Paon, Lay Sedláková, Folbeur, Josefína Bakošová.

Zdroj foto .archiv organizátora akce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.