pátek 23. dubna 2021

Oblíbené karamelizované sušenky Lotus Biscoff nyní i ve zmrzlině

Tajemství oblíbených sušenek Lotus Biscoff spočívá v jejich jedinečné karamelizované chuti, křupavosti a originálním tvaru. Ne náhodou se tak staly součástí mnoha chutných receptů a také rituálů, kdy si sušenku vychutnáte se šálkem dobré kávy nebo čaje. Nyní přichází značka Lotus Biscoff s novinkou ve formě zmrzliny. A vy si ji hned určitě zamilujete!

Lotus Biscoff zmrzlinu na dřívku ve dvojité polevě z belgické čokolády a z pomazánky Lotus Biscoff, smetanové zmrzliny v kelímku s originální příchutí sušenek Lotus Biscoff, slaným karamelem nebo kousky belgické čokolády.

Zmrzlina se těší velké oblibě u všech věkových kategorií. Ať už se jí odměníte po náročném dni, nebo si ji vychutnáte společně po rodinném obědě – mražený dezert je potěšením, které spojuje. Rodinná firma Lotus Bakeries NV, výrobce tradičních karamelizovaných sušenek, vám toto chutné potěšení v podobě zmrzlin přináší právě teď. 

Lotus Biscoff na dřívku

Smetanová zmrzlina na dřívku obohacená o kousky karamelizovaných sušenek je obalena v polevě z pomazánky Lotus Biscoff a navíc ještě máčena v belgické mléčné čokoládě s kousky sušenek. Kombinace jemné smetany, sušenek Lotus Biscoff a kvalitní čokolády chutná vážně skvěle!

Lotus Biscoff Original

Smetanová zmrzlina s pomazánkou Lotus Biscoff, kousky karamelizovaných sušenek a křupavým posypem je pro opravdové milovníky tradičních karamelizovaných sušenek Lotus Biscoff. O obsah praktického kelímku se můžete rozdělit anebo si zmrzlinu schovat v mrazáku na později.

Lotus Biscoff slaný karamel

Netradiční příchuť slaného karamelu už si své věrné fanoušky našla. Zmrzlina s kousky sušenek Lotus Biscoff přelitá polevou s příchutí slaného karamelu a posypem z klasických sušenek Lotus Biscoff je ideální volbou pro vyznavače zajímavých kombinací. Pořádná dávka karamelu ve smetanové zmrzlině je chuťovou senzací.

Lotus Biscoff s kousky belgické čokolády

Čokoláda nikdy neomrzí, stejně jako křupavé karamelizované sušenky Lotus Biscoff. Jejich spojení v sametové chuti zmrzliny je jednoduše neodolatelné! Kousky karamelizovaných sušenek Lotus Biscoff s polevou a posypem z těchto sušenek zde doplňují kousky belgické čokolády. To je ta pravá kombinace pro opravdové milovníky mlsání.

Pochutnejte si i na originálních karamelových sušenkách Lotus Biscoff, kterými můžete své domácí zmrzlinové potěšení skvěle doplnit. Zakoupíte je v maloobchodní síti. Více na www.lotusbakeries.cz.

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.