Čtvrtek 22. dubna 2021

Objevte kouzlo colorblockingu

barvy dokážou velmi významně ovlivnit náladu člověka. A to platí i v případě barev oblečení. Vyvolává ve vás pohled do vaší skříně negativní pocity? Rozzařte svou garderobu šťavnatými barevnými odstíny a nalaďte se na pozitivní vlnu!

Objevte kouzlo colorblockingu a naučte se vytvářet veselé a originální barevné outfity. Už jste o něm slyšeli?

Sestavování outfitu podle pravidel colorblockingu není ve světě módy žádnou novinkou. Tento trend se opakovaně vrací na přehlídková mola, a tak je tomu i letos. Modely ve výrazných sytých odstínech zaplavily aktuální kolekce. Naučte se je nosit jako stylová módní ikona!

Tajemství colorblockingu spočívá v systematickém kombinování odstínů, které leží na barevném kruhu naproti sobě. Spojením kousků ve vzájemně se doplňujících barvách vytvoříte jedinečný kontrastní outfit, ve kterém budete na ulici naprosto nepřehlédnutelná. Existuje několik osvědčených slušivých kombinací, kterými se můžete inspirovat. Mezi oblíbené patří například spojení žluté a fialové, modré a oranžové nebo červené a zelené. Jelikož se jedná o nápadné syté barvy, doporučuje se nekombinovat více než dva až tři rozličné odstíny. Představivosti se meze nekladou.

Přemýšlíte nad tím, do jakých barevných kousků zainvestovat? Jedním z trendů aktuální sezóny jsou barevné kostýmky. Elegantní a kvalitní kostýmek se vám v šatníku rozhodně neztratí. Dolaďte k němu top nebo košili v kontrastním odstínů a můžete vyrazit! Alternativou ke kalhotovému kostýmu může být i hezká barevná sukně s halenkou, nebo šaty, které osvěžíte výrazným doplňkem či obuví podle pravidel komplementárních barev.

Dejte šanci veselým barvičkám!

Zdroj foto: archiv spol. Cellbes, Deichmann a F&F

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.