pondělí 18. ledna 2021

Nová kolekce Nordic od Kvalitexu vnese do vaší ložnice skandinávský klid

Vytvořte si doma severskou oázu odpočinku. Světlé barvy, geometrické a přírodní motivy, tak vypadá skandinávský styl, který se stal inspirací pro novou kolekci povlečení Nordic písecké značky Kvalitex.

Mezi sedmi novými dezény najdete i oboustranné povlečení, které se jen tak neokouká.

„V době domácího vyučování a home office je důležité vyhradit si v domácnosti místo, které je určené výhradně pro odpočinek. Když se při vybavování ložnice necháte inspirovat skandinávským stylem, vytvoříte příjemné místo bez rušivých prvků, kde si odpočinete mnohem lépe než v místnosti plné zářivých barev,” říká Josef Handrejch z Kvalitexu.

Nová kolekce Nordic potěší milovníky geometrických vzorů i zastánce přírodních motivů. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny, která je velmi příjemná na omak a snadno se udržuje. Gramáž tkaniny je 110g/m2.

Všechny motivy i barvy povlečení kolekce Nordic jsou jemné a decentní, takže nehrozí, že se vám brzy okoukají. I přesto lze vzhled lůžka snadno změnit. Modely Astrid, Shelby, Disa a Kare jsou totiž oboustranné, takže můžete u jednoho povlečení střídat rostlinný motiv s proužkem nebo dvě různé barvy téhož vzoru. Kolekci doplňují jednostranné motivy Agnes, Alva a Olava.

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.