pátek 12. července 2024

Nejznámější ikonický drink, ale jinak

Čeká nás kouzelné období pohody, večírků a dárků, ale co je na tom nejlepší? Přece skvělé tradiční jídlo. Každý si o svátcích dopřává více cukroví nebo sladkých nápojů. O letošních Vánocích to bude stejné, a přece jiné.

Společnost Waterdrop připravila pro všechny příznivce ikonických příchutí dokonalý nápoj – zcela nový Microdrink COLA, který nám přinese nejen oblíbeného ducha oslav, ale je také bez cukru, takže si ho můžete vychutnat do sytosti, a hlavně bez výčitek.

Nová příchuť COLA je jako stvořená pro skvělou party. Je taková, jakou ji známe, jen lepší! Obsahuje přírodní složky kolový oříšek a zelenou kávu, která u nás není příliš známá, ale o to je zdravější. Protože zelená káva není pražená, zachovává si v sobě kyselinu chlorogenovou, silný antioxidant, který posiluje lidský imunitní systém. Navíc je waterdrop® COLA bez cukru a kalorií, ale se skvělou chutí a prospěšnými vitamíny.

Součástí nové limitované edice je také elegantní skleněná láhev Glossy, která svým černým rafinovaným stylem rozzáří každou chvíli. Věčná klasika s novým colovým nápojem bude připravena osvěžit kdekoli a kdykoli. Nová limitovaná kolekce COLA samozřejmě zahrnuje i ikonickou plechovku spolu s brčkem, jak jinak než z udržitelného skla, která se bude skvěle vyjímat na každém večírku, nejen o Vánocích. Dopřejte si svou oblíbenou chuť bez cukru.

Na zdraví!

Microdrink 12 ks COLA – 229 Kč

Skleněná láhev lesklá – 709 Kč

Skleněná plechovka COLA – 239 Kč

Více informací o výrobku najdete na www.waterdrop.cz nebo nás přijďte navštívit v našem novém kiosku v OC Nový Smíchov, na Chodově nebo v kamenné prodejně v Brně.

zdroj foto – archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.