Čtvrtek 21. ledna 2021

Nadčasové líčení

Znáte ten den, kdy se probudíte a vůbec netušíte, co vás čeká? Jestli to bude jen běžná práce, důležitá schůzka nebo večer dokonce party… A samozřejmě čas na převlékání, česání a líčení totálně chybí, takže hned ráno musíte vyrazit v něčem, co se bude hodit na všechny příležitoti. Ideální je tedy elegantní outfit, jednoduchý účes a nadčasové líčení.

Znáte ten den, kdy se probudíte a vůbec netušíte, co vás čeká? Jestli to bude jen běžná práce, důležitá schůzka nebo večer dokonce party… A samozřejmě čas na převlékání, česání a líčení totálně chybí, takže hned ráno musíte vyrazit v něčem, co se bude hodit na všechny příležitosti. Ideální je tedy elegantní outfit, jednoduchý účes a nadčasové líčení Cream od Annabelle Minerals, jehož postup vám teď krok po kroku vysvětlíme.

Co budete potřebovat?

* Minerální tvářenky Rose a Coral

* Minerální oční stíny v odstínech Cinamon a Lavender

* Jílové oční stíny Lemonade

* A také štětce na oční stíny: STÍNOVACÍ, ZKOSENÝ a NA ROZTÍRÁNÍ

Jak na to?

1. Jako základ použijeme tvářenku v odstínu Rose a rozetřeme ji stínovacím štětcem po celé ploše víčka.

2. Následuje tvářenka Coral, kterou je (coby přechodový stín) třeba stejným štětcem nanést na pohyblivou část víčka.

3. Jemné zvýraznění pak víčku dodají minerální stíny Lavender, jenž nanášíme štětcem na roztírání.

4. Pomocí minerálních stínů Cinamon a štětce na roztírání vystínujeme oko až pod obočí.

5. Zkoseným štětcem aplikujeme jílové stíny Lemonade. Nanášíme je od středu víčka směrem k jeho okrajům – tak, aby oko působilo rozjasněně.

6. Finální podobu dodá líčení několik vrstev černé řasenky.

Náš tip: Líčidla nanášejte raději v menším množství, aby oči nebyly zatížené. Snažte se, aby přechody mezi jednotlivými stíny byly jemné a plynulé a stíny roztírejte do ztracena.

Užijte si v líčení Cream od Annabelle Minerals svůj perfektní den, ať už ho strávíte ukrytá v kanceláři, za pochodu ve městě nebo všem na očích na večírku.

Použité produkty:

Jílové oční stíny ANNABELLE MINERALS Lemonade

Inovativní minerální produkty založené na bílém a zeleném kosmetickém jílu, který každému líčení dodá elegantní sametový finiš a zároveň pečuje o jemnou pokožku očních víček. Snadno se nanášejí, stínují a roztírají.

Minerální oční stíny ANNABELLE MINERALS Cinamon a Lavender

Snadná aplikace, extra silná pigmentace i výdrž: to jsou klasické minerální stíny s minimalistickým složením a dramatickým efektem. Jsou hypoalergení a hodí se i pro majitelky citlivé pleti nebo nositelky kontaktních čoček.

Minerální tvářenky ANNABELLE MINERALS Rose a Coral

Díky vysoké pigmentaci a pestré škále odstínů je výběr a aplikace tvářenky snadná i pro začátečníky. Výhodou minerální tvářenky je, že intenzitu odstínu je možné stupňovat přidáváním dalších vrstev. Tvářenku lze využívat i jako základ pro oční stíny.

Cena Minerálních očních stínů Annabelle Minerals: 209 Kč

Minerální oční stíny od Annabelle Minerals ve výrazné měděné barvě. Cena 209 Kč

Výborně se hodí ženám s teplým odstínem pleti s olivovými tóny. Aplikace je velmi jednoduchá, oční stíny se snadno roztírají na víčkách. Nesypou se, nerozmazávají se a neopadávají. Vysoká pigmentace zaručí dlouhotrvající efekt. Stíny vytvoří elegantní, saténový efekt. Můžete je používat na sucho, pro docílení intenzivnější barvy také na mokro. Krásné líčení, jež se osvědčí přes den i večer.

Přírodní složky jako slída a hedvábí nepodráždí citlivou pokožku kolem očí.

Více informací o Annabelle Minerals naleznete na www.annabelleminerals.cz

Zdroj foto: archiv společnosti