Čtvrtek 22. dubna 2021

Modrá je dobrá

Každým rokem, již více než 20 let, je vyhlašována barva roku v rámci slavného vzorníku barev Pantone. Barvou pro rok 2020 byla vyhlášena Klasická modř. Vyhlášení barvy roku každoročně ovlivňuje trendy v různých průmyslových odvětvích včetně módy, bytového textilu a průmyslového designu, jakož i balení produktů a grafického designu.

Nadčasový modrý odstín, PANTONE 19-4052 Classic Blue, je elegantní svou jednoduchostí. Uklidňující barvu PANTONE 19-4052 Classic Blue můžete najít na obloze za soumraku a pocitově vyjadřuje touhu po spolehlivém a stabilních hodnotách, na kterých můžeme stavět, když překročíme práh do nové éry.

PANTONE 19-4052 Classic Blue je uklidňující barva, přinášející lidskému duchu pocit klidu a nabízející útočiště. Klasická modř podporuje soustředění, značí až laserovou průzračnost a čistotu a podporuje pocit odolnosti.

Redakční tipy:

Kousky v tónu stmívající se oblohy můžeme obdivovat i na stříbrných špercích PRAQIA, když je zvolíme do svého outfitu, budeme trendy celý rok. Stříbrné náušnice Praqia, 590 Kč.

KUCHYŇSKÝ ROBOT STM 7872BL

  • Extrémně výkonný 1 000W motor s 6letou zárukou
  • Robustní celokovové tělo s kovovými převody
  • 3-výstupová konstrukce
  • Cena 7 999 Kč

DĚTSKÝ ELEKTRICKÝ SONICKÝ ZUBNÍ KARTÁČEK SOC 0910BL

  • 2 přednastavené programy
  • Rychlost stěrů je až 26 000 za minutu
  • Dokáže odstranit několika násobně lépe plak než při běžném čištění
  • Cena 799 Kč

Nail Polish Mini Summer Collection

Barevné laky dodají nehtům upravený, pěstěný vzhled. Textura skvěle k nehtu přilne a po zaschnutí vytvoří odolný, pevný film proti oděru a olupování. Klinický test potvrdil, že lak vydrží na nehtech perfektní celých 5 dní* bez podlaku a ochranného nadlaku. Vysoká koncentrace pigmentů v textuře zajišťuje vynikající krytí. Lak se snadno a rovnoměrně nanáší a ihned po aplikaci dodá povrchu nehtů úžasný lesk, který neztrácí na intenzitě po celou dobu. UV filtr zabraňuje blednutí a zažloutnutí barvy. Cena 49,00 Kč.

Pořídili jste si módní kousek v barvě roku a přemýšlíte, jak ho kombinovat? Klasická modrá si rozumí s neutrálními barvami – bílou, šedou, černou, béžovou či hnědou. Toužíte upoutat na první pohled? Zkuste si k ní obléct výraznou žlutou, růžovou nebo jemnější pastelové tóny a vyrazte směle do ulic! Inspirace značek F&F, Cellbes, Esprit, Deichmann.

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.