pátek 23. dubna 2021

Móda hlásí návrat k přírodě

Také už se těšíte na slunečné letní počasí? Na čas strávený u českých jezer, nebo poznáváním tuzemských hradů a zámků? Začněte s přípravou na léto už teď a osvěžte svůj šatník stylovými kousky z přírodních materiálů!

V parném letním počasí, které je už i pro naši zeměpisnou šířku typické, určitě oceníte oblečení z chladivých přírodních tkanin.

Přemýšlejte nad svým šatníkem ekologičtěji a vsaďte na lehké prodyšné outfity z bavlny či lnu. Oblečení z přírodních materiálů je pohodlné, nadčasové, lehce kombinovatelné a na rozdíl od „fast fashion“ kousků z umělých tkanin vám i dlouho vydrží.

Zainvestujte do kvalitních bavlněných nebo lněných kousků. Pohodlný top, košile, šortky, kalhoty, sukně či šaty z přírodních látek se vám ve skříni rozhodně neztratí. Jejich komfort vám investici mnohonásobně vrátí. Jestli už nějaký ten základ šatníku máte, poohlédněte se po nějakém pěkném designovém modelu, obuvi nebo doplňcích. Stejně jako loni, i letos jsou trendem poutavé slaměné a ratanové kabelky, které stylově doplní jakýkoliv letní outfit.

Zdroj foto: archiv z aktuální kolekce značek Cellbes, Deichmann, Esprit a F&F.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.