pátek 26. února 2021

Mlsejte pro zdraví: YETTI – Žvýkací bonbony plné rakytníku

Honí vás mlsná a zároveň se zejména s nadcházejícím podzimem snažíte dělat něco pro své zdraví a imunitu? Úspěšná společnost HIMALYO vám představuje jedinečný tibetský rakytník ve formě žvýkacích bonbonů, které oceníte vy a hlavně vaše děti, pro jejichž potřeby byly speciálně vyvinuty.

Až budete mít příště chuť na žvýkačku nebo ovocnou karamelu, můžete si místo nich dopřát jedinečný výrobek, který je plný blahodárných extraktů z himalájského rakytníku a brusinky – díky tomu se může pochlubit opravdu vysokým obsahem vitamínu C.

Koncentrované zdraví z Himalájí – zdraví nejen pro děti

Období podzimu a zimy je bohužel téměř vždy spojeno se zvýšenou nemocností, zejména v dětských kolektivech ve školkách a školách. Hlavně u dětí předškolního a školního věku je proto důležité myslet na posilování jejich imunity a organismu dodávat zvýšené množství posilujících vitamínů. Pro tělo nejpřijatelnější formou jsou vitamíny v přírodní formě, které dokáže efektivně vstřebat. Kromě pestré stravy, zejména ovoce a zeleniny, je dobrou podpůrnou bylinou také rakytník. Ten je jedním z nejbohatších zdrojů vitamínu C vůbec a obsahuje i celou řadu dalších vitamínů a látek, které na tělo mají blahodárný vliv.

V našich zeměpisných šířkách se běžně vyskytuje rakytník řešetlákový, který je všeobecně známý svými účinky na lidské zdraví. Produkty HIMALYO jsou vyráběny z vysokohorského rakytníku tibetského, který vše potřebné obsahuje v ještě koncentrovanější formě. Rostliny jsou ve vysokých nadmořských výškách vystaveny extrémním podmínkám, rostou tudíž silnější a jejich plody obsahují mnohem více účinných látek. Také blízkost slunci přispívá plodům k jejich výjimečnosti.

Zdraví pro mlsné jazýčky

Žvýkací bonbony Yetti jsou tedy ideálním pomocníkem pro posílení imunity dětí od 3 let. Nenesou klasický název želatinové, na rozdíl od většiny podobných produktů totiž neobsahují živočišnou želatinu a jsou tedy vhodné i pro vegetariány a vegany.

A jaké jsou konkrétně účinky rakytníku a brusinky, jejichž extrakt je základem bonbonů Yetti?

  • Rakytník je jedním z nejbohatších zdrojů přírodního vitamínu C. Významně stimuluje imunitní systém a podporuje organismus v boji proti zánětům a patologickým mikroorganismům. Při pravidelném užívání snižuje náchylnost k akutním respiračním infekcím a chřipce. Podporuje činnost srdce. Díky svým jedinečným hojivým a regeneračním účinkům má příznivé účinky na trávicí trakt a pomáhá udržovat zdravou pokožku.
  • Brusinka se pyšní velkým množstvím účinných látek chránících lidský organismus před chronickými nemocemi, zažívacími potížemi i viry. Její užívání je účinnou prevencí před infekcemi močového ústrojí. Plody brusinky jsou bohaté na minerály a vitamíny, významně je zastoupen zejména vitamín B a vitamín C.

Cena: 249,00 Kč

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.