středa 21. dubna 2021

Limitovaná edice originálního českého nádobí pro značku MORA

Kvalitní nádobí, které můžete směle použít pro vaření na jakékoliv varné desce – včetně indukční – se hodí vždycky. Když jde navíc ze sporáku nebo desky umístit rovnou do trouby, tím lépe. No a když z něj, ani z pokliček, po vyjmutí z myčky nevytéká voda, je to hotová výhra.

Přesně takto všestranné a dobře navržené je kvalitní české nádobí KOLIMAX. Tento tradiční výrobce a legendární česká značka MORA spojili síly, aby společně nabídli dvě unikátní osmidílné sady nádobí MORA. To nejlepší je, že jednu z nich dostanete letos na podzim jako opravdu hodnotný dárek k nákupu vybraného setu varné desky, trouby a myčky MORA.

„Příběh firmy KOLIMAX je podobně zajímavý, jako příběh o půl století starší značky MORA. Začal se psát v roce 1870 v Brně pod jménem Brněnská továrna na smaltové a plechové zboží Brauchbar a Gottlieb. Je to příběh továrny na nádobí, která pod různými názvy svých majitelů neztratila ani pod tlakem bouřlivých dějinných zvratů svoji identitu. Původní stroje, staré několik desítek let, jsme postupně nahradili moderní technologií, která nám umožňuje neustále inovovat naše výrobky. Pečlivě dohlížíme na to aby se u našich výrobků nedělaly žádné kompromisy a to jak v kvalitě používaných materiálů, tak i v kvalitě technologických procesů,“ říká Roman Kopřiva, jednatel společnosti KOLIMAX spol. s r.o.

„K tomu, abychom spojili síly, nás nepřivedly podobně silné zkušenosti. Je to hlavně touha dělat věci naplno. Spojuje nás ale i dlouhodobá vize: zákazníkům přinášíme moderní, spolehlivé výrobky, které jim zpříjemňují život a společně strávené chvíle. Letos je to už 195 let, co byly poleženy základy společnosti MORA, jednoho z nejstarších závodů na výrobu potřeb pro domácnost na světě. Věříme, že se tyto nové limitované sety nádobí, které vznikly jako důstojná připomínka našeho 195. výročí, stanou oblíbenou součástí kuchyní Stejně jako spotřebiče MORA,“ říká Regina Netolická, Head of Marketing CZ/SK Gorenje spol. s r.o. 

Skvělý dárek k novému varnému centru

Pokud právě vybíráte nové kuchyňské spotřebiče, zbystřete! K vybranému setu varné desky, vestavné pečicí trouby a myčky MORA, kterou si koupíte od 21.9.2020 do konce listopadu, dostanete navíc jako hodnotný dárek unikátní osmidílnou sadu kvalitního nádobí KOLIMAX PROFESSIONAL v hodnotě 4990 Kč zdarma.

Nádobí je včetně úchytů vyrobené z  kvalitní chirurgické nerezavějící oceli CrNi 18/10 – pevný plech má tloušťku 0,8 mm. Hrnce i rendlíky mají silné třívrstvé sendvičové dno vyrobené technologií A-Therm Induction s vynikající akumulací tepla. Při vaření proto ušetříte: dokonale rovné dno totiž znamená přenos tepla beze ztrát. A ohřev můžete ukončit o něco dřív a díky zbytkovému teplu můžete nechat pokrm „dojít“. Nádobí včetně poklice jde bez obav používat na jakémkoliv sporáku a varné desce,  včetně indukční, a také v troubě až do 300 °C. Jde bez potíží mýt v myčce nádobí. Nehrozí, že když nádobí vyjmete z myčky, potečou vám po podlaze z nejrůznějších záhybů a spojů potůčky vody.

Úchyty nádobí při správném používání nepálí. Skleněná poklice je pro maximální bezpečnost vyrobená z temperovaného bezpečnostního skla a je opatřená parním ventilem pro odvod nadbytečné páry. Promyšlený tvar profilu poklice zajišťuje, že veškerá pára, která během vaření uvnitř nádoby a na vnitřní straně poklice kondenzuje, stéká zpět do nádoby. Pro snadnou údržbu a dokonalý vzhled je venkovní povrch nádobí vyleštěný do vysokého lesku, zatímco vnitřní povrch je třikrát jemně vybroušený, aby se v nádobí dobře vařilo. Praktická je i stupnice na vnitřní stěně hrnců i rendlíků pro snadné odměření tekutin. Na spolupráci se značkou MORA odkazuje i vkusně vygravírované logo této klasické české značky. Nádobí má nadstandardní záruku 10 let, takže bude přinášet radost opravdu dlouho. Maloobchodní cena je 4 990 Kč.

Pokud milujete  červenou barvu, je pro vás jako stvořená exkluzivní limitovaná osmidílná sada KOLIMAX COMFORT RED s vnějším povrchem opatřeným speciálním odolným nástřikem CERALON. I tato sada nádobí je vyrobená z kvalitní chirurgické nerezavějící oceli CrNi 18/10, má silné třívrstvé sendvičové dno, stupnici a úchyty, které nepálí a odolají teplotě až 150 °C. Nádobí se hodí pro jakýkoliv sporák, varnou desku i do myčky nádobí. I tato výrazně barevná sada nese podpis společné spolupráce mezi oběma výrobci – na vnitřním dnu rendlíku i hrnců najdete decentně gravírované logo legendární značky MORA. Tato sada stojí 5990 Kč. Má také prodlouženou záruku 5 let.

www.mora.cz

Zdroj foto : archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.