pondělí 27. června 2022

La Bottega Oaks Deli Bistro otevírá a vítá první hosty

V Oaks Prague, prémiovém residenčním developmentu v Nebřenicích u Prahy, se otevřela první ze dvou restaurací známé italské sítě La Collezione Riccarda Lucqueho. Šéfkuchařem La Bottega Oaks Deli Bistro je Jan Kliment, který získal své zkušenosti především v restauracích Allegro a CottoCrudo pražského hotelu Four Seasons. S kolaudacemi prvních bytových i rodinných domů, otevřením první restaurace a Sales Centra, začíná vedle golfového hřiště žít také residenční část Oaks Prague.

La Bottega Oaks Deli Bistro přichází s konceptem prémiového bistra a obchodu s prvotřídními italskými produkty a surovinami. Denně zde nakoupíte čerstvé pečivo, domácí dezerty, těstoviny, pinsu, stařené steaky, italské sýry, salámy, delikatesy a ochutnáte z široké nabídky italských vín. Návštěvníci si mohou vybrat mezi tradičními italskými pokrmy i specialitami. Vždy se ale budou moci spolehnout na kuchyni založenou na čerstvosti a vysoké kvalitě. La Bottega Oaks Deli Bistro, které je situováno na nově vzniklém náměstí v centrální části Oaks Prague, je otevřeno od pondělí do neděle od 9:00 – 21:00 hod.

Á la carte menu uspokojí každého, od snídaně přes oběd až po večeři. V letních měsících si lze vychutnat italskou pohodu na terase, barbecue či víkendové brunche. Šéfkuchař Jan Kliment prohloubil své zkušenosti a vybudoval si jméno především v restauracích Allegro a CottoCrudo pražského hotelu Four Seasons. Byl členem týmu, který pro restauraci Allegro v roce 2008 získal michelinskou hvězdu pod vedením šéfkuchaře Andrey Accordiho.

V následujících týdnech bude otevřena i druhá restaurace, La Finestra Oaks Golf Club, která se nachází v budově zrekonstruovaného zámku z 19. století vedle golfové klubovny, kde se právě dokončuje vybavení výjimečného interiéru podtrhujícího původní historické prvky v kombinaci s moderním, živým designem.

Oaks Prague roste, ožívá a otevírá Sales Centrum přímo na náměstí

Oaks Prague v Nebřenicích u Prahy v posledních měsících rychle roste. Jako první získaly koncem prosince kolaudační souhlas rodinné domy od McGarry-Moon Architects, následně pak v březnu bytové domy od Chapman Taylor Architects (Rezidence u parku). Kolaudace domů od JTP Architects (Rezidence v zahradách) se očekává v následujících týdnech. Nedávno zahájená výstavba privátních golfových vil od světových architektonických špiček Meier Partners a John Pardey Architects pak doplňuje a uzavírá první ucelené území.

První obyvatelé všech residencí plánují stěhování, concierge i ostatní služby zahajují svůj provoz, Oaks tak ožívá naplno.

Přímo na náměstí se rovněž otevřelo nové Sales Centrum, které nabízí zázemí pro další zájemce o bydlení v Oaks Prague. Naleznou zde interaktivní model celého projektu a dozví se všechny potřebné informace o jeho dalších fázích a konečném rozsahu. Na místě si mohou rovněž prohlédnout první vzorový byt zařízený v sofistikovaném čistém stylu s výjimečným výhledem na golfové hřiště PGA National Czech Republic i okolní přírodu, celý areál a jeho vybavenost. Sales Centrum je v provozu od pondělí do pátku 9:00 – 17:00 hod a o víkendu od 11:00 – 18.00 hod. Prohlídku Oaks Prague je možné rovněž domluvit telefonicky na čísle + 420 702 260 000, a to kdykoliv, i mimo provozní hodiny.

zdroj foto. archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.