středa 10. srpna 2022

Konec těžkých rán po prohýřené noci

Během celého roku se najde mnoho příležitostí pro oslavy s přáteli. Narozeniny, svátky, Velikonoce, Vánoce, Velikonoce a nemůžeme zapomenout na silvestrovské oslavy. Někdy má večer plný zábavy nepříjemné následky následujícího rána, proto je dobré se na ně připravit, zvláště pokud se chcete vyhnout kocovině nebo máte následující den povinnosti.

Užijte si tyto oslavy bez starostí a strastí dalších dní a mějte vždy po ruce VYPROŠŤOVÁK.

Po nadměrné konzumaci těžce stravitelného jídla, alkoholu nebo kávy může dojít ke zvýšené produkci žaludečních kyselin. VYPROŠŤOVÁK obsahuje kombinaci jedlé sody a kyseliny vinné, která má schopnost neutralizovat žaludeční kyseliny, a proto se doporučuje užívat právě při zmíněných problémech se zažíváním. Nové druhy jsou navíc obohaceny i o další prospěšné látky.

Novinky v řadě Vyprošťovák:

VYPROŠŤOVÁK ACTIVE

Vyprošťovák Active ve formě šumivých tabletje obohacen o vitamin C, který pomáhá snižovat míru únavy a vyčerpání, pozitivně ovlivňuje energetický metabolismus a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Obsažený hydrogenuhličitan sodný je schopný neutralizovat kyseliny, jejichž přebytek se může projevit jako pocit plnosti či tlaku v žaludku. Nově s lehkou a osvěžující příchutí citronu.

Doporučené dávkování je jedna tableta večer, která v průběhu spánku tělu dodá potřebné látky a pomůže v boji s odbouráváním alkoholu, a jedna ráno, která vás postaví na nohy.

Obsah: 20 šumivých tablet

Cena: 49,90 Kč

VYPROŠŤOVÁK FORTE

Vyprošťovák Forte v sypké směsi nabízí zcela nové unikátní složení. Mimo ověřenou kombinaci jedlé sody a kyseliny vinné obsahuje také vitaminy C a E, komplex vitaminů B a minerální látky. S příchutí citronu a grepu.

Díky revolučnímu složení mírní příznaky kocoviny a pomáhá tělu vypořádat se s následky nadměrné konzumace jídla a alkoholu.

Obsah sáčku stačí rozmíchat ve sklenici vody a dát si jeden nápoj večer, aby v průběhu noci tělu dodal potřebné látky a pomohl v boji s odbouráváním alkoholu, a druhý ráno, kdy vás Vyprošťovák Forte postaví na nohy.

Obsah: 6,7 g

Cena: 6,90 Kč

Všechny produkty z řady VYPROŠŤOVÁK koupíte v obchodech a drogeriích, nebo na e-shopu s doplňky stravy od VITARu www.nasevitaminy.cz

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.