pondělí 19. dubna 2021

Konec celulitidy? Nová metoda odstraňuje její příčiny

Všech pět příčin celulitidy odstraňuje nová metoda pomocí přístroje Unison, kterou nabízí renomovaná pražská klinika LaserPlastic. Kombinací dvou účinných technologií jednak zmenšuje tukové buňky, dále remodeluje kolagen a obnovuje tak pružnost kůže, podporuje krevní oběh a zvyšuje tok lymfy. Kromě toho, že odstraňuje celulitidu, zároveň zpevňuje a vypíná svalové a vazivové tkáně. A perfektně tvaruje i postavu.

První výsledky jsou viditelné okamžitě a zlepšují se pak ještě postupně v průběhu několika měsíců. Ideální je začít co nejdříve. Tak proč čekat na „plavkovou“ sezónu, když můžete vypadat skvěle hned?

„Terapie není omezena BMI ani typem pokožky, a tak je vhodným kandidátem každý,“ vysvětluje primářka Marta Moidlová kliniky LaserPlastic. „Právě jedinečná kombinace radiofrekvence a silné cílené akustické energie umožňuje ošetření všech druhů a stupňů celulitidy. Simultánní efekt obou energií způsobuje redukci nevzhledných dolíčků a zlepšuje celkový vzhled pokožky. Výsledkem je pak mnohem pružnější kůže s hladším povrchem a bez hrbolů,“ dodává.

Výsledky nové metody se objeví podle primářky Moidlové rychle hned po prvním ošetření. Metoda je neinvazivní a není potřeba žádná rekonvalescence. Většina klientů podstoupí na klinice čtyři ošetření – vždycky jednou za týden. Terapie trvá přibližně 20 minut – podle toho, jak velká je ošetřovaná plocha. Ti, kdo metodu absolvovali, ji nejčastěji přirovnávají k masáži lávovými kameny s intenzivními mechanickými vibracemi. Cena je 4500 Kč za jeden zákrok a na Klinice Laserplastic nyní metodu nabízejí ve velmi zajímavých zvýhodněných balíčcích s konzultací zdarma.

www.laserplastic.cz

Víte, že…? 

Jednou z hlavních příčin celulitidy jsou zvětšené tukové lalůčky v hypodermis, které zvyšují tah na vlákna v podkoží.

K dalším příčinám patří i nedostatečné prokrvení stejně jako kumulace metabolických zplodin v mezibuněčném prostoru.

Kolagenová vlákna jsou pevná a narůstající objem v prostoru mezi nimi způsobí vyklenutí kůže – takzvaný dolíček.

Pokles elasticity kůže snižuje odolnost proti tlaku zevnitř.

Zdroj foto: archiv spol. a Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.