středa 21. dubna 2021

Kolekce Rouen 37 se vrací k tradici z počátku 19. století, slušet však bude i modernímu stolu

Původní motiv kolekce Rouen 37 pochází z roku 1838. V lehce modernizované podobě teď míří na stoly 21. století. Na tradičních formách kameninového nádobí Gien se prolíná kombinace květinových a geometrických motivů. Modré vzory na bílém podkladu dodávají kolekci klasický vzhled, který přežije další století.

Nádobí z kolekce Rouen 37 se pyšní propracováním do nejmenších detailů. Každý kousek v sadě je dekorovaný květinovým lemováním a motivem ozdobného lana. Na některém nádobí se skví centrální medailon. V kolekci najdete obvyklé druhy nádobí. Talíře a hrnky doplňuje též rozvlněná čajová souprava, nepřehlédnutelný kulatý podnos či velká salátová mísa na nízkém podstavci.

Rouen 37 vzdává hold tradičnímu nádobí, které známe z dětství od našich babiček. Hodí se do rustikálních interiérů, na venkov či na chalupu, ale užijete jej i při slavnostních příležitostech například s rodinou. Pro tuto jedinečnou kameninu značky Gien můžete vyrazit do prodejny Villeroy & Boch ve 3. patře obchodního domu Kotva na náměstí Republiky v Praze nebo do e-shopu na www.luxurytable.cz.

zdroj foto – archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.