neděle 18. dubna 2021

Kolekce nádobí Saphir Diamant Mezquita podtrhne jedinečné okamžiky

Je elegantní, ladná, moderní i nadčasová. Německá porcelánka Königlich Tettau vytvořila kolekci Saphir Diamant Mezquita, která se stane vhodným doplňkem všech svátečních okamžiků u stolu.

Novoroční oslavy, slavnostní rodinná setkání, chvíle s přáteli nebo prostě jen momenty, které stojí za to si vychutnat, všude tam se Saphir Diamant Mezquita blýskne sofistikovaností a dodá jiskru slavnostní atmosféře.

Kvalitní tvrdý porcelán v jemném provedení je ozdoben lehkou geometrickou krajkou ve zlaté. Základní bílou barvu podtrhuje béžová a hnědá. Díky této barevné kombinaci vystupuje zlatý vzor. Kolekce je kromě klasických kousků jako jsou čajové a kávové šálky různých velikostí, talíře, podnosy či mísy obohacena též o šálek na vejce, máslenku, ohříváček a slánku a pepřenku.

Saphire Diamant Mezquita je součástí edice Saphire Diamant. Tyto luxusní kolekce s oblými tvary jsou určené pro slavnostní příležitosti a jedinečná setkání. Jejich autory jsou designéři porcelánky Königlich Tettau. Všechny si je můžete prohlédnout v prodejně Villeroy & Boch ve 3. patře obchodního domu Kotva na náměstí Republiky v Praze nebo v e-shopu na www.luxurytable.cz.

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.