neděle 18. dubna 2021

Kolekce italských šperků Ballsmania Superstar Rainbow oživí slavnostní outfit

Nová kolekce italské značky Ballsmania jménem Superstar Rainbow oživí jakýkoli outfit, zejména však vynikne při každé slavnostní příležitosti. Ručně vyráběné korálky Superstar Rainbow totiž mají duhově metalický 3D efekt. Šperky tak budou zaručeně nepřehlédnutelné na každém večírku.

Kolekce se skládá z pěti kousků. Jde o prsten, dvoje náušnice – běžné a klipsy, duhový náramek a jedinečný náhrdelník. Na něm se ve dvou řadách skví dvacet pět kuliček navlečených na černé šňůrce. Pro velký efekt si můžete na sebe vzít celou kolekci. Skvěle však budou šperky vypadat i jako solitéry. Jistě potěší i jako vánoční dárek.

Všechny korálky Ballsmania jsou vyrobeny z materiálu italského původu a v Itálii jsou též ručně zpracovávány a leštěny. Na žádném korálku nenajdete šev. Kvalita materiálu a výroby zaručují dlouhou životnost. Značku Ballsmania založila italská designérka Mirta Frosini, jejíž šperky najdete v módních domech po celém světě. Vyberte si ten pravý kousek z kolekce Superstar Rainbow v prodejně Villeroy & Boch ve 3. patře obchodního domu Kotva na náměstí Republiky v Praze nebo si prohlédněte produkty online v e-shopu na www.luxurytable.cz.

zdroj foto – archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.