sobota 16. ledna 2021

KATEŘINA GEISLEROVÁ PŘICHÁZÍ S KOLEKCÍ AUTORSKÝCH TRIČEK A SPOUŠTÍ E-SHOP

Módní návrhářka Kateřina Geislerová si plní přání. Po úspěšné kolekci klobouků ve spolupráci s českou značku Tonak a po luxusní kolekci kašmírových svetrů italské výroby se designérka pustila do navrhování autorských triček.

Jak je pro tvorbu Kateřiny Geislerové typické, trička v sobě kombinují kvalitní materiály a perfektní střihy. Ty jsou doplněny o originální autorské grafiky v kontrastních sytých barvách, které nechávají návrhářčiným osobitým námětům na bílých tričkách dokonale vyniknout. Rudý vlčí mák, minimalistická figura ženy v klobouku, jemné květy decentně odkazující na art deco či vtipná skupina plavkyň v koupacích čepicích à la 30. léta, obrázky inspirované okolním světem i věcmi, které má návrhářka ráda v sobě ukrývají její nezaměnitelný rukopis. Ať už v kombinaci s elegantním sakem do práce, na večerní skleničku ke skvěle padnoucím kalhotám anebo doplňující dnes tak oblíbenou kalhotovou sukni, trička jsou klíčovým prvkem šatníku. Jsou elegantní, výrazná a šik, hodí se pro každou příležitost a výborně se kombinují i s ostatními modely z kolekcí Kateřiny Geislerové. Volit lze ze tří střihů – regular, slim či oversize fit a dvou výstřihů – kulatého a véčkového. Trička padnou každé postavě a výběrem grafiky vyjadřují vaše rozpoložení, způsob myšlení, svobodu a chuť vnímat módu jako hru, která nás baví.

Kateřina Geislerová nově spouští také svůj vůbec první e-shop. Vychází tak vstříc nejenom aktuální situaci a trendu online nakupování, ale také svým klientkám v Evropě, USA a Kanadě. Designově čistý a elegantní e-shop nabízí jak nová trička, tak další modely z kolekcí Kateřiny Geislerové.

SHOWROOM Kateřina Geislerová
V Kotcich 2
Praha 1 / Uhelný Trh
https://katerina-geislerova.com/

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.