pátek 23. dubna 2021

Karel Kašák: za pěknou ženou se otočí, jen když se přítelkyně nedívá!

Pohledný moderátor Karel Kašák si na nedostatek práce stěžovat nemůže. Přestože už má za sebou pár let zkušeností před publikem i před kamerou, s trémou se prý potýká neustále, obzvlášť, když na pódiu musí stát mezi 12 nejkrásnějšími dívkami Česka.

„Moderoval jsem akce, kde byly tisíce lidí, vysílal živé vstupy pro celou republiku, ale finálový galavečer Miss České republiky byl jedinečný zážitek. Vidět tolik sehraných lidí pohromadě bylo zkrátka úžasné,“ říká populární pan rosnička. Sám  má k soutěžím krásy blízko díky své sestře Veronice. Stejně tak blízko mají ‚sourozenci z děcáku‘ i k charitě, která je pro Miss ČR důležitou součástí. Vedení charitativního projektu je totiž jednou z hodnocených disciplín.

Karel si v rámci večera v Divadle Broadway dal za cíl podpořit finalistky v tom, aby se před porotou a diváky cítily dobře a odnesly si výjimečné vzpomínky, jelikož pro většinu z nich to bylo jejich první veřejné vystoupení. „Holky byly senzační. Každá z nich je originál, každá v něčem vyniká. Bylo mi trochu líto, že jsem třeba volné disciplíny viděl jen ze zákulisí, protože bylo vidět, že všechny mají talent,“ dodává sympaťák.

Sám by si však mezi finalistkami partnerku dle svého gusta zřejmě nevybral. „Myslím si o sobě, že jsem pořádný muž, takže mám rád pořádné ženy,“ směje se „ideál je česká ‚krev a mlíko‘, ale otočím se za každou pěknou ženou, jen se přítelkyně nesmí dívat.“ Karel je již několik měsíců šťastně zadaný, ale jak je vidno, jeho partnerka se o něj mezi štíhlými misskami bát nemusela.

Zdroj foto: Miss České republiky 2019

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.