pátek 23. dubna 2021

Jaro v novém spodním prádle

Až nás sluníčko zahřeje a my sundáme teplé svetry, které celou zimu schovávaly naše ženské tvary, nastane doba zúčtování. Pod nové šaty, lehké halenky, tenká trička s hlubokým či širokým výstřihem už nebude stačit jen „nějaké z šuplíku vytažené spodní prádlo,“ ale musíme se porozhlédnout po něčem vhodném, chytrém, praktickém a zároveň sexy.

Dobré prádlo naši postavu rozzáří a vybrousí. Dodá jí souměrnost, srovná záda, zatáhne bříško, zkrotí boky a opticky ji vylepší např. tím, že prsa pozvedne do ideální, tedy do očekávané výšky. Ta je přesně určena-dána, je to šest osmin výšky naší postavy. Tam prsa patří, ani ne výš a ani ne níž. Dobře padnoucí prádlo zároveň zalichotí vaší siluetě a zdůrazní ty proporce, které dělají ženu ženou. Až si prohlédnete novinky z jarní kolekce Triola, už nebudete chtít svou ženskost skrývat!

Spring Pearl

Perlou jarní kolekce je hladká podprsenka s fazónou 29816 v krásné perlové barvě. Její Top-Fit je vhodný pro střední a velké poprsí!  Má nízký střed, který je téměř průsvitný a vytváří tak zajímavý detail svůdného dekoltu. Bezešvá podprsenka s kosticemi se nerýsuje pod oblečením a hodí se pod hladké světlé topy. Tenké vyztužení košů prsa pohodlně usadí i vyzdvihne. Materiál má nenápadnou a na na omak příjemnou texturu. Je praktická a přitom tak sexy!

Najdete ji ve velikostech košů od B do H a v obvodech od 70 do 95 v barvě perlové. Svoji volbu můžete doplnit o kvalitní, perfektně ladicí klasické kalhotky TRIOLA 31816. Vybrat si můžete v pěti velikostech – od 70 do 90.

Doporučená cena podprsenky je 1199 Kč, cena kalhotek klasického střihu je 499 Kč.

Sexy Pearl

Krajková podprsenka Sexy Pearl, model 26115, vykouzlí sexy dekolt.  Střih BALCONY je nejoblíbenějším a nežádanějším do hlubokých a širokých výstřihů pro malé a střední poprsí. „Tentokrát jsme oblékli model do luxusní jemné krajky, která se krásně hodí do nového jarního šatníku,“ hodnotí novinku profesionální stylistka prádla Žaneta Ilutanová, Radí ženám s výběrem prádla nejen na webech, ale i v prodejnách prádla v rámci tzv. TRIOLA Styling Days v celé ČR. „Luxusní krajka v barvě perel a propracovaný střih balkony vytvaruje přirozený, neodolatelný a sexy dekolt. Budete svá a sexy za všech okolností.“ Novinku najdete ve velikostech košů od C do G, s obvody od 65 do 85.

K podprsence si můžete vybrat kalhotky klasické 31795  nebo odvážné braziky 34795.

Doporučená cena podprsenky je 999 Kč, cena kalhotek obou střihů je 499 Kč.

Violet Gentleness

Na přání zákaznic uvádí Triola limitovanou novinku v oblíbeném střihu Top-Fit v něžném tónu lila. Je s nízkým středem a má krajkou krásně zdobený dolní obvod. Podprsenka navržená a ušitá ve fazóně 29114 se hodí pro hluboké dekolty! Svěží model je předzvěstí blížícího se jara. Je k dostání od velikosti košů C do G, s obvody od 70 do 85.

K podprsence ladí svým originálním střihem krajkové kalhotky panty 35114, které jsou bez postranních švů. Najdete je ve velikostech 70 až 85.

Doporučená cena podprsenky je 1099 Kč, cena kalhotek (panty) je 399 Kč.

Zdroj foto: archiv spol. Triola

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.