pátek 27. ledna 2023

Jak na nový rok, tak po celý rok

Buďme k sobě upřímní, komu z vás vydrží novoroční předsevzetí déle než do konce ledna? S námi to půjde raz dva! Udělejte si po Vánocích pořádek v kuchyni i v jídelníčku.

Garantujeme vám, že s řadou hrnců Ingenio Unlimited značky TEFAL to půjde samo! S touto sadou nádobí se totiž spokojíte s minimem tuku i minimem místa – už je nebudete chtít nikdy pustit z ruky. Jsou velmi skladné, rychle se s nimi manipuluje. Můžete je využít jak na plotnu, tak do trouby. Povrch je přizpůsobený k mytí v myčce a ke všemu se při přípravě jídel obejdete i bez tuku.

V nové sadě hrnců Tefal Ingenio Unlimited (L3959343) lze pohodlně upéct rybu, drůbeží, vepřové nebo hovězí maso, kynutá i nekynutá těsta, a stejně tak si v nich rychle můžete připravit například ovocný koláč, který je krásně vláčný a lehký zároveň, protože je perfektně rovnoměrně propečený pomocí patentované technologie Thermo-fusion. Nejenže jsou hrnce Ingenio díky nepřilnavému povrchu Titanium Anti-Scratch až 6x odolnější proti oděrům v porovnání se standardním povrchem hrnců značky Tefal, ale jsou díky tomu i ideálními pomocníky při přípravě pokrmů, které vyžadují nejprve vaření na plotně a následně zapečení v troubě. 13dílná sada Ingenio Unlimited obsahuje 3 pánve, 2 rendlíky, 1 hrnec, 3 pokličky, 2 víka a 2 praktické odnímatelné rukojeti, které usnadňují manipulaci. Pohodlně se vejdou vedle sebe na sporák, jsou stohovatelné, takže šetří místem v kuchyni i při úklidu. Díky praktickým odnímatelným rukojetím jednoduše tak pánve nebo rendlíky přemístíte ze sporáku do trouby, případně pak se zbylou večeří ještě i do lednice. Nádobí je kompatibilní se všemi typy plotýnek včetně indukce. Zjednodušte si vaření s novou sadou Tefal Ingenio a s lehkostí vplujte do nového roku!

•             Vysoce odolný povrch TITANIUM ANTI–SCRATCH – až 6x odolnější než jiné povrchy s vynikající nepřilnavostí a odolností proti poškrábání

•             Nové silné indukční dno THERMO–FUSION – prémiová indukční technologie poskytující rychlý ohřev a vaření.

Doporučená cena: 6 599 Kč.

www.tefal.cz

www.homenadcook.cz

zdroj foto – archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.