středa 21. dubna 2021

Inspirováno Zemí a ohněm

Udržitelnost, transparentnost, etičnost a estetičnost: to jsou hodnoty ryze české značky Circlle, která nyní rozšiřuje svou nabídku o novou kolekci Power, která vás přesvědčí, že produkty Circlle nejsou jen na jógu. Kolekce Power obsahuje dvě barevné varianty všech produktů. Nové barvy sebou nesou i vylepšenou technologii výroby unikátního materiálu ECONYL®, takže produkty jsou nyní ještě pevnější a vhodné i na náročné silové cvičení.

Planeta Země a oheň, to jsou živly, které inspirovaly zakladatelku k vytvoření nové kolekce Power, která přináší další barevné varianty oblíbených produktů Circlle. Doplňte si svou sbírku novými kousky v Burgundy barvě, syté vínové s růžovým podtónem nebo v Terra barvě v zemitých tónech.

Nové nejsou jen barvy ale i užívaný unikátní materiál ECONYL®, který je vyroben z regenerovaných rybářských sítí a jiného nylonového odpadu. Tento materiál je nyní ještě pevnější, poskytuje silnou kompresi svalům, díky které se v nich snižuje produkce kyseliny mléčné a díky tomu se rychleji regenerují.  I přes vysokou kompresi jsou produkty z inovativního materiálu stále měkké a prodyšné a poskytují spolehlivou oporu při namáhavém silovém cvičení.

V barvách Země a ohně můžete zakoupit produkty, jako jsou legíny, crop topy a sportovní podprsenky.

Udělejte krok s ohledem na naši planetu a navštivte: https://www.circlle.cz/. Volba značky Circlle je začátek cesty, jak se skrze etickou výrobu z recyklovaných materiálů postavit problémům spojených se znečištěnými oceány a vykořisťováním pracovníků módních gigantů. Noste oblečení, na které můžete být opravdu hrdí!

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.