Čtvrtek 22. dubna 2021

Ideální místo pro rodinnou dovolenou

Vytáhnout děti od displejů telefonů, tabletů a počítačů k jiné zábavě bývá pro rodiče pořádný oříšek. To však neplatí ve wellness hotelu Vista na Dolní Moravě. Vista je totiž místo zasvěcené chytré zábavě, při níž si děti na virtuální svět ani nevzpomenou.

Pro děti je hned při příjezdu nachystaný speciální uvítací balíček s pastelkami, omalovánkami, knížkou či tetovačkami. Zatímco rodiče mohou odpočívat při masáži, na kosmetice, ve fitku nebo při saunovacím rituálu, na děti čeká dobrodružství v Dětském světě. Od rána do večera se o malé návštěvníky stará zkušený tým animátorů a k dispozici má spoustu her, hraček, knížek, materiálu na tvoření nebo sportovního náčiní. Na každé období mají animátoři přichystané speciální animační programy.

K nim se teď nově přidává i zábavná hotelová hra s názvem Příběh Stamíkovy rodiny v čase. V ní mohou děti společně s malým hrdinou Stamíkem objevit, co je v životě nejdůležitější. Jak se dostat k odměně, prozradí postavy rozmístěné po celém hotelu. Pro děti jsou připraveny interaktivní a motorické úkoly. Další hotelovou novinkou je závodní dráha, na níž si mohou všichni závodníci lačníci po adrenalinu vyzkoušet jízdus bleskurychlými autíčky. A pokud by přece jenom někomu chyběly virtuální zážitky, do sytosti se vyžije v Playroomu s hrami na Nintendu Wii a Xboxu nabitými hrami.

Vyrazit za chytrou zábavou můžete po celý rok. Od dubna se však můžete těšit na speciální rodinné pobyty. V rodinném balíčku najdete kromě jiného vstupy do dětských parků, jejichž brány se otevírají na jaře. Vypravte se do Mamutíkova vodního parku, Lesního zážitkového parku a Pískového světa, nad nimiž dohlíží největší mamut na světě. Nasyťte své smysly v parcích nebo na Stezce v oblacích či nejdelší horské dráze v Česku, která je zároveň druhou nejdelší bobovou dráhou v Evropě. Odpočívat mezi netušenými zážitky pak můžete v pohodlí čtyřhvězdičkového hotelu Vista usazeného do zvlněné horské krajiny Dolní Moravy. Objevte to pravé přesně podle vlastních potřeb na stránkách Dolní Moravy nebo na webu hotelu Vista.

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.