pátek 23. dubna 2021

HVĚZDY 77. ROČNÍKU ZLATÝCH GLÓBŮ SI SPOLU S MOËT & CHANDON PŘIPÍJELY NA DOBROU VĚC

Ceny 77. ročníku Zlatých glóbů jsou rozdány. V Los Angeles se nepřipíjelo pouze na úspěchy oceněných filmových tvůrců a hvězd stříbrného plátna. Na speciální přípitek známý jako „Toast for a Cause“ (Přípitek na dobrou věc) se servírovalo více než 1500 elegantních lahviček šampaňského Moët & Chandon, které je oficiálním šampaňským Zlatých glóbů již 29 let.

Filantropická aktivita slavného šampaňského domu Moët & Chandon je součástí slavnostního ceremoniálu předávání Zlatých glóbů již 11 let a výtěžek z ní putuje na podporu vybraných charitativních organizací a projektů.

Řada celebrit, mezi nimiž nechyběly ani Scarlett Johansson, Olivia Coleman, Helen Mirren, Charlize Theron, Winnie Harlow, Pierce Brosnan, Shailene Woodley, Adam Driver, Phoebe Waller-Bridge, Billy Porter, Carol Burnett, Saiorse Ronan, Karamo Brown a další, pozvedla během slavnostního večera lahvičku Moët Mini na počest jimi vybrané charity, které následně šampaňský dům Moët & Chandon daroval finanční prostředky.

Mezi obdarovanými subjekty figuruje například organizace Solar Responders (www.solarresponders.org), podporovaná herečkou Scarlett Johansson. Cílem organizace je pomáhat prvním záchranářům na postižených místech prostřednictvím obnovitelných zdrojů energie, které bývají právě v krizových situacích základní podmínkou efektivní pomoci. Finanční příspěvek získala i organizace River Phoenix Foundation (www.centerforpeacebuilding.org) podporovaná Olivií Coleman, projekt Meals on wheels Australia (mealsonwheels.org.au) podporovaný Helen Mirren a sociální podnik Me to we (www.metowe.com), jehož ambasadorem je Winnie Harlow.

Oficiálním šampaňským Moët & Chandon si během noci Zlatých glóbů připíjeli i další známé tváře, jako například Brad Pitt, Sam Mendes, Quentin Tarantino, Ellen DeGeneres, Laura Dern, Patricia Arquette, Renée Zellweger, Stellan Skarsgard, Sofia Vergara, Matt Bome, Jennifer Lopez, Robert De Niro, Martin Scorsese, Eddie Murphy a mnozí další.

Zdroj foto: archiv spol. ( Photo by Joe Scarnici/Getty Images for Moët and Chandon )

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.