Čtvrtek 22. dubna 2021

Huawei Watch GT 2 nově v dámské verzi

na českém trhu nyní najdete oblíbené hodinky Huawei Watch GT 2 v dámské verzi s průměrem ciferníku 42 mm. Hodinky mají 1,2″ AMOLED displej s rozlišením 390 x 390 pixelů a jemností 326 ppi pro bezkonkurenční vizuální zážitek. Huawei Watch GT 2 42mm jsou vybaveny 4GB vnitřní pamětí. Svou oblíbenou hudbu si tak můžete stáhnout a následně ji pomocí Bluetooth pohodlně pustit do sluchátek.

Hodinky nabízí také celou řadu tréninkových programů a dokáží vyhodnotit vaši aktivitu a následně poskytnout tipy pro efektivnější a profesionálnější trénink. 

Kromě sportovních aktivit sledují hodinky také váš klidový srdeční rytmus a přidávají tak další stupeň bezpečnosti pro uživatele, kteří trpí například srdečními vadami. Hodinky vám totiž sami pošlou připomenutí ve chvíli, kdy vaše srdeční frekvence zůstane v klidovém stavu nad 100 bpm nebo nižší než 50 bpm po dobu více než 10 minut. Tyto limity, stejně jako ostatní informace, si můžete přizpůsobit a zkontrolovat v aplikaci Huawei Zdraví.

Tak jako ostatní modely z této řady se i Huawei Watch GT 2 42mm pyšní skvělou výdrží baterie a na jedno nabití zvládnou až 7 dní. Zákazníky určitě potěší také uživatelské prostředí v českém jazyce.

Huawei Watch GT 2 42mm jsou dostupné v barvách Gravel Beige nebo Rose Gold s ocelovým řemínkem Milanese. Doporučená cena modelu Gravel Beige je 5 999 Kč, u verze Rose Gold je cena stanovena na 6 999 Kč.

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.