pondělí 4. prosince 2023

Halloweenská podívaná na Stezce korunami stromů Krkonoše

Připravte se na víkendové halloweenské dobrodružství na Stezce korunami stromů Krkonoše, která se již 27. října promění ve strašidelnou říši divů.

Přijďte na tajuplnou cestu kouzelným lesem a zapojte se do různých napínavých aktivit. Celá Stezka bude tematicky vyzdobená, od pavučin až po lucerny, které vytvoří jedinečnou tajemnou atmosféru. Akce potrvá až do neděle 29. října, v pátek a v sobotu navíc s prodlouženou otevírací dobou do 20:30.

Na cestě Stezkou na děti čekají tři strašidelná zákoutí, kde mohou prokázat svou odvahu a získat razítko na speciální kartičku. Nebojácné děti po vyplnění obdrží sladkost se strašidelnou tematikou. Navštívit mohou i dětskou dílnu a vyrobit si vlastní strašidelné suvenýry. Těšit se můžete i na speciálně navržený foto koutek se strašidelnými rekvizitami.

Celá akce byla připravena ve spolupráci s několika místními školami, jejichž žáci se s nadšením zapojili do výzdoby a vyřezávali halloweenské dýně, které budou na Stezce vystaveny. Tito studenti obdrželi vstupenku zdarma a se svými rodiči si mohou své výtvory prohlédnout.

U pokladny čeká všechny návštěvníky teplý nápoj na zahřátí a děti i placka s halloweenským motivem. Akce trvá celý prodloužený víkend, od pátku 27. října do neděle 29. října. Pátek a sobota od 9:30 hodin do 20:30 hodin, v neděli od 9:30 do 16:00. Pro všechny děti v halloweenských kostýmech bude vstup zdarma!

zdroj foto – archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.