neděle 18. dubna 2021

GRACE – nové centrum krásy a zdravého pohybu v Praze Žižkově

Nové centrum krásy a zdravého pohybu v Praze Žižkově, GRACE, se zaměřilo na celotělovou péči. Moderní životní styl klade důraz na náš dokonalý vzhled. Péče o zevnějšek dávno není jen kosmetické ošetření, a rozhodně nejde o službu, která by byla určena pouze ženám. Péče je dnes komplexní.

„V moderním pojetí to znamená kosmetické ošetření tváře a dekoltu, péči o ruce a nohy, tedy manikúra a pedikúra, a samozřejmě péče o tělo zahrnující masáže a celotělovou péči. Zájem o tyto procedury mají ženy a nově je objevují i muži,říká Petra Hátlová z GRACE centra, Centra krásy a zdravého pohybu v Praze Žižkově.

Pro krásu a zdraví pleti

V péči o pleť si můžete dopřát přípravky obsahující AHA kyseliny a kyselinu hyaluronovou. Kosmetické produkty obsahující AHA kyseliny umožní hloubkovou péči o pleť a kyselina hyaluronová dodá pokožce potřebnou hydrataci. Výsledkem ošetření je pleť zdravě vypjatá, přirozeně pevná a svěží. „Během kosmetického ošetření podpoříme účinky kyselin i působením ultrazvukové špachtle,“ dodává Petra Hátlová.

Velmi žádaná, a to jak ze strany žen i mužů, je celotělová péče. „Grace může nabídnout hloubkovou hydrataci pokožky, či její výživu. Dámy si rády užívají i hýčkání v podobě čokoládového zábalu, který je i balzámem na psychiku a navodí tolik potřebnou relaxaci. A před jarem v rámci boje proti celulitidě pomůže  skořicový zábal,“ dodává. Ke komplexní péči o tělo patří i odstranění chloupků teplým voskem.

Svěží ruce a nohy

Manikúra a pedikúra jsou obory, které jdou mílovými kroky vpřed. Klasická manikúra je v Grace rozšířená o nehtovou modeláž, nebo o péči o přírodní nehty metodou P-shine. Pedikúra nabízí mokrou i suchou cestu péče o kůži chodidel, peeling, masáž i výživu pokožky.

Pro radost ze zdravého pohybu

Nedílnou součástí péče o celé tělo jsou i masáže. „Sportovní a relaxační masáže v konečném pojetí nejsou pouhou péčí o tělo a svaly, ale pomáhají i mírnit stres. Účinky masáží je možné posílit pomocí aroma olejů. K uvolnění spasmů svalů může masér – terapeut masáž doplnit o zahřátí lávovými kameny či parafínovým zábalem. K regeneraci bolavých svalů zase pomohou tejpy, ty považujeme za standard u všech klientů, kteří mají dlouhodobé problémy v oblasti šíje a zad,“ doplňuje Petra Hátlová.

Více na www.gracecentrum.cz

Zdroj foto: archiv salonu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.