středa 10. srpna 2022

finGOOD spustil nový web a pomohl najít investory pro Jarošovský pivovar za jeden den

Crowdfundingová platforma finGOOD pokračuje ve změnách. Po jmenování nového CEO Víta Endlera, technologického ředitele Michała Weisera a marketingového ředitele Víta Hutaře proběhly inovace na webových stránkách, které byly modernizovány, aby potenciálním investorům poskytly důležité informace a umožnily jim správně investovat.

První investiční pobídkou na novém webu byl projekt Jarošovského pivovaru, který byl k dispozici od 10. prosince a podařilo se jej zainvestovat za jeden den částkou 2 miliony korun.

„Myslím, že finGOOD si nový web opravdu zasloužil. Cílem bylo vytvořit prostředí, které bude působit moderně a zároveň poskytne aktuálním i potenciálním investorům informace, které potřebují. Web, který vidí uživatel, je však pouze špička ledovce, pod kterou se skrývá celá infrastruktura, na jejímž vylepšení neustále intenzivně pracujeme. Priorita je nyní zjednodušení registračního procesu a zásadní vylepšení práce s vlastním investičním portfoliem. Cílem je pak vytvoření efektivní, užitečné a přehledné platformy pro investory a jejich pasivní příjem,“ říká Vít Endler,CEO platformy finGOOD.

Jarošovský pivovar získával prostřednictvím finGOOD investory od 10. prosince 2019. Cílovou částku 2 miliony se splatností 36 měsíců a zúročením 7 % p.a se podařilo zainvestovat za jeden den. Získané prostředky budou využity na podporu provozního cashflow, produktové a obalové inovace a část peněz poputuje také na podporu budování vlastní restaurace Jarošovského pivovaru.

Platforma finGOOD prochází v posledních měsících změnami, které začaly jmenováním Víta Endlera na pozici výkonného ředitele (CEO), následovalo zrušení investorských poplatků a dále se pracuje na modernizaci celého projektu. Proces změn podpořilo také jmenování nového technologického ředitele Michała Weisera a marketingového ředitele Víta Hutaře.

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.