pondělí 27. června 2022

Fashion Show v Metropoli Zličín přilákala i známé osobnosti

O víkendu se uskutečnil velkolepý Fashion Weekend v Metropoli Zličín s bohatým doprovodným programem. Po oba dny čekaly na návštěvníky módní přehlídky s trendy outfity, předních českých a slovenských návrhářů, koncert Aničky Slováčkové, rozhovory se zajímavými osobnostmi, soutěže a mnoho dalšího. Celým víkendem provázel moderátor Roman Vojtek a Martina Šmuková zakladatelka nadace Pink Bubble.

Návštěvníkům se představili přední módní návrháři, jako například Klára Nademlýnská, Chatty, Zuzana Kubíčková, Jan Černý, La Formela, Lenka Kermes nebo Vanda Janda. Další sérií módních přehlídek s trendy outfity, vybírala Fashion stylistka Metropole Zličín Bára Havlíková.

Víkendového programu se zúčastnil i fotograf Robert Vano, Naomi Adachi nebo modelky, které předvádí modely ikonických značek jako jsou Saint Laurent nebo Dolce & Gabbana. V sobotu v odpoledních hodinách také vystoupila oblíbená zpěvačka Anička Slováčková.

Dalším lákadlem byl make-up a hair styling koutek nebo speciální foto stěna Pink Bubble, před kterou se mohli návštěvníci vyfotit se svou oblíbenou VIP osobností a přispět tak na charitativní účely. S otevřenou náručí na ně čekala například herečka Alice Bendová, moderátorka Iveta Vítová Lutovská nebo české Miss Klára Vavrušková a Natalie Kotková.

zdroj foto. archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.