Čtvrtek 15. května 2025

ENERGIZUJÍCÍ KOLEKCE KATEŘINY GEISLEROVÉ JE NA SVĚTĚ

Barevná, energická a pozitivně vibrující, přesně taková je nová kolekce Kateřiny Geislerové pro zimu 2020/2021. Melodie doprovázená harmonií může být nejen v hudbě, ale i v módě.

Tvorba Kateřiny Geislerové je již několik sezón rozpoznatelná na první pohled volbou výrazné barevnosti napříč celou kolekcí. Ruku v ruce s velmi kvalitními materiály, zpracováním na vysoké úrovni a radostí ze života odrážející se v každém modelu, se Kateřina Geislerová řadí mezi nejtalentovanější a nejúspěšnější módní návrhářky u nás. Zapomeňte na tmavé a nebarevné a obklopte se na tuto sezónu modely, které zastíní zimní šeď.

Červená, růžová, modrá. Kateřina Geislerová přistupuje k zimní kolekci s originalitou, optimismem, půvabem a přísadou nové ženskosti. Žena, která si volí modely Kateřiny Geislerové je chytrá, inteligentní, jasná a přímá. Miluje originální design a různé potisky na tričkách, které tím, že je bude nosit například ke kostýmu, místo košile, dodávají modelu ještě větší rafinovanost, zábavnost a nadhled. Barvy kolekce dávají jasný vzkaz a poselství strohé zimě a určitému rozpoložení. Modely jsou rafinované s praktickými siluetami, které si hrají s tvary a jednotlivými objemy. „Měla jsem potřebu, tento rok ještě více, vytvořit kolekci plnou barev a energie, protože je jí momentálně nedostatek. Doba je nelehká a já se snažím svou tvorbou přinášet radost a jiskřičky v očích, jak jen mohu. V tomto duchu jsem tvořila a i fotila celou kolekci a kampaň,“ uvedla ke své kolekci Kateřina Geislerová.

Poprvé velkou část kolekce tvoří svetry a svetrové šaty. Některé jsou vyrobeny v Itálii, jiné v české pletárně s dlouholetou tradicí, dle originálního návrhu designérky. Samozřejmostí je precizní zpracování. Po úspěšné letní kolekci triček zůstává v jiné obměně téma květin i na trikách v zimě. Druhým motivem je pár sedící na pláži, který je plný barev a vyobrazuje místo, kde si přejeme být, a na které máme krásné vzpomínky. V kolekci nechybí nové pojetí ikonických kabátů Kateřiny Geislerové v černé, červené a bílé barvě.

E-shop: https://katerina-geislerova.com/cs/e-shop

SHOWROOM Kateřina Geislerová
V Kotcích 2 
Praha 1 / Uhelný Trh 
https://katerina-geislerova.com/

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.