Čtvrtek 22. dubna 2021

Endorphin Republic jezdí až k zákazníkům s pojízdnou prodejnou

Současná krize způsobená šířením nového koronaviru, která zapříčinila uzavření některých prodejen, je pro mnohé firmy příležitostí k zajímavým řešením. V ENDORPHIN REPUBLIC, kde se zabývají zejména prodejem kol, elektrokol, cyklistických potřeb a dalšího sportovního náčiní, zavedli pojízdnou prodejnu.

Ta přijede až domů k zákazníkovi spolu s kolem, které si objednal z e-shopu, aby si mohl pořídit také vhodné doplňující vybavení. Rozvoz probíhá v rámci celé České republiky.

„Již od začátku současné krize jsme zavedli doručování objednaných kol zákazníkům až domů technikem, který kolo na místě také seřídí. Takový zákazník si rád k novému kolu pořídí také vybavení jako je například přilba, cyklo lahev, košík, pumpička a podobně. Proto jsme zavedli pojízdnou prodejnu, která k zákazníkovi dorazí spolu s kolem a kde si může tyto drobnosti osobně vybrat a zakoupit,“ vysvětluje Matěj Kretík z ENDORPHIN REPUBLIC a dodává, že samozřejmostí je v této prodejně dodržování přísných hygienických opatření, jako je pravidelná dezinfekce, nošení roušek a ochranných rukavic.

Bezplatná doprava, prodejny výdejnami

Dalšími novinkami, které prodejny ENDORPHIN REPUBLIC zavedly, jsou doprava zdarma na všechny objednávky z e-shopu či prodloužená lhůta na výměnu a vrácení zboží až 30 dnů. Prodejny v Praze, Brně a Olomouci nyní slouží jako výdejny zboží s přísnými hygienickými opatřeními. Do prodejny si mohou zákazníci také po předchozí domluvě přijít otestovat vybraná kola. Beze změny funguje také servis kol.

„Věříme, že sport a pohyb na čerstvém vzduchu dokáže člověka udržet v psychické pohodě, která je v současné situaci velmi důležitá, a proto se snažíme našim zákazníkům zajistit co nejsnadnější a zároveň bezpečný nákup sportovních potřeb,“ objasňuje Matěj Kretík z ENDORPHIN REPUBLIC.

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.