neděle 18. dubna 2021

Dopřejte vaší pleti, aby s jarem rozkvetla

Zimní období je krásné, ale i chladivé až mrazivé, což naši pleti nijak neprospívá, přestože ji chráníme kvalitními krémy. Jak si ji můžeme rozmazlit, aby s jarem pěkně rozkvetla?

Nalíčené ženy jsou podle průzkumu více sexy a přitažlivé. Ať už se tedy dámy líčíte či nikoliv, zásadní pro vaši pleť je především to, jak o ni pečujete. Aby byla i vaše tvář stále krásná, je nutné se nejen pravidelně odličovat a dopřát ji hydrataci, ale také pleti dopřát další péči. Mikroskopické částečky nečistot nejsou vidět, ale póry je pociťují a dříve či později to dají najevo.

Pleť je po zimě unavená, dehydratovaná a bez života. Před tím, než začne absorbovat první dávky sluníčka bychom ji měli dopřát patřičnou péči. Začít by se mělo uvolňovací kůrou. Relax ji zaručeně přinese kosmetická masáž, kterou lze spojit s různými druhy masek – od hydratační, přes vypínací lifting, až po vyživující s minerály. Lifting neboli vypnutí povolených partií zajistí přístrojová podtlaková masáž s malou baňkou. Prostřednictvím jemných tahů s voňavým olejíčkem lze aplikovat ryze přírodní antioxidanty mnohem hlouběji do pleti. A pozor! Zapomenout se přitom nesmí ani na dekolt.

Olejíček Forever Alpha-E Factor

Jedním z nejlepších olejíčků, na který nedá dopustit řada kosmetiček je Forever Alpha-E Factor. Jde o lehkou zvláčňující tekutina doplněnou vitaminem A, C a E. Navíc obsahuje boragový olej (pomáhá obnovovat vnitřní vrstvy buněk), bisabolol (aktivní látka, která má regenerační, protizánětlivé a antimikrobiální účinky) a další ochranné složky, které poskytují pleti optimální ochranu před škodlivými faktory okolního prostředí. Tato antioxidační tekutina bojuje proti poškozením, která způsobují volné radikály (80 % poškození pleti je způsobeno účinky volných radikálů).

Antioxidanty mají rozhodující úlohu při udržování mladistvého vzhledu pokožky a Forever Alpha-E Factor představuje vynikající kombinaci těchto tolika prospěšných látek. Jeho základem je čistý stabilizovaný aloe vera gel se všemi blahodárnými účinky na hojení, zvlhčování, výživu a absorpci výživných složek.

Lymfatická masáž pomáhá vnitřní očistě

Velmi vyživující a relaxační zároveň je i ruční lymfatická masáž. Ta díky vodnímu systému zajistí vyplavení usazených látek z pleti. Ta se na základě toho osvěží a rozkvete. Je velmi vhodná při oteklých partiích většinou očí. Stejně dobře uvolní různé migrény, které stahují obličejové svaly.

Mezi maskami a krémy jsou doporučované nejen hydratující, ale i prosvětlující, osvěžující a rozjasňující tvář. Z velkého sortimentu na trhu se osvědčily ty se základem aloe vera, neboť jeho synergická vlastnost posiluje ostatní složky a umožní hlubší regeneraci i ochranu.

Zdroj foto a informací: Dana Hodanová, osobní terapeut ve Studio Danah (www.studiodanah.cz)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.