pátek 12. července 2024

Dopřejte pleti na jaře pořádnou dávku hydratace s Asombroso

Po dlouhých zimních měsících je tu jaro! Všichni už se těší, až vklouznou do jarních outfitů a užijí si teplé sluneční paprsky. Aby byl váš vzhled opravdu dokonalý, dopřejte jarní vzpruhu i své pleti.

Ta je po zimě unavená, vysušená a rozhodně si zaslouží pořádnou dávku hydratace. Vsaďte při tom na luxusní produkty ikonické značky Asombroso, jejíž autorem je světoznámý návrhář Osmany Laffita.

Proč je hydratace pleti důležitá?

Naše tělo je téměř z 60 % složené z vody, proto je dostatečná hydratace klíčová i pro zdraví kůže a správné fungování pleti coby ochranné bariéry. Na dehydratované pokožce se vytvářejí vrásky a šupinky, což si nikdo nepřeje. Voda v pleti také přirozeně ubývá s věkem. Dostatečnou hydrataci bychom měli dopřát i pokožce krku a dekoltu, kde jsou známky stárnutí vidět jako první. Je důležité dbát i na dostatečný pitný režim a denně pleti dopřávat kvalitní kosmetické hydratační produkty.

4 hydratační tipy od Asombroso na obličej i tělo

  • Pleť ocení intenzivní hydratační sérum The One Hydro Booster, které je doslova napumpované aktivními látkami. Okamžitě povzbudí povadlou a dehydratovanou pleť. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, která proniká hluboko do kůže a pracuje na buněčné úrovni. Mimo hydratace produkt také obnoví elastin, kolagen a pokožku omladí. Sérum obsahuje i vitamín E, arganový olej, LACTIL®, který zvýší hladinu vlhkosti v pleti a HYDRACTIN® zase okamžitě zlepší hydrataci pokožky až o 38 % už za jednu hodinu!
  • Další tip je hyaluronové sérum The One Hyaluron Serum. Kyselina hyaluronová dodá pleti maximální hydrataci, redukuje vrásky a obnovuje kolagen a elastin. Pokožka bude regenerovaná, pružná a chráněná proti volným radikálům.
  • Velmi účinný je i bestseller Asombroso, intenzivní liftingový krém The One Snake Cream. Krém obsahuje syntetický hadí jed zvaný Syn-ake, který pleť vyživí, vyhladí a perfektně hydratuje. Krém dále obsahuje kyselinu hyaluronovou, LACTIL®, olivový olej, glycerin, lecitin a vitamín E. Je ideální pro ochablou a namáhanou pleť, která potřebuje okamžitou vzpruhu.
  • Hydrataci ocení i pokožka těla. Té dopřejte hydratační tělové mléko The One Body Milk. Obsahuje intenzivně hydratující kyselinu hyaluronovou, glycerin, mandlový olej a ovesné hedvábí, které vytváří na kůži luxusní hladký a hedvábný film.

Asombroso ve španělštině znamená úžasný… dechberoucí… A takové jsou i všechny produkty Asombroso.  Všechny produkty najdete na webu www.asombroso.cz, parfémy a kosmetiku i v parfumeriích Fann.

zdroj foto – archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.