neděle 17. ledna 2021

DOPLŇTE VITAMIN „SLUNCE“

Slunečné dny se pomalu krátí a nedostatek slunečního záření mimo jiné znamená, že v našem těle začne klesat hladina vitaminu D. Ten totiž vzniká v kůži právě působením slunečního záření a v podzimních měsících ho tak můžeme mít nedostatek. Silnou dávku „slunečného“ vitaminu D3 i při sychravých dnech ale můžete tělu dodat s pomocí Revital Vitamin D3 Forte od VITARu.

Vitamin D je souhrnný název pro látky, které významně ovlivňují metabolismus vápníku a fosforu. To znamená, že se tyto velice důležité látky pro stavbu kostí a zubů lépe vstřebávají.

 Určité množství vitaminu D můžete získat také z některých potravin, například z ryb, másla nebo z plnotučného mléka. Na rozdíl od jiných vitaminů se ale vůbec nenachází v ovoci a zelenině. Pokud máte vitaminu D nedostatek, trpí tím vaše kosti, můžete trpět svalovou slabostí či zvýšenou kazivostí zubů.

REVITAL Vitamin D3 Forte obsahuje vysoké množství vitaminu D3, který se účastní mnoha fyziologických procesů. Podílí se na regulaci hladiny vápníku v krvi, podporuje jeho vstřebávání, a kromě vlivu na kosti a zuby ovlivňuje správnou funkci svalů a imunitního systému.

Tento vitamin je důležitý nejen pro děti v období růstu, ale i pro seniory, ženy v menopauze nebo osoby se zvýšenou fyzickou aktivitou.

Doporučené denní dávkování: dospělí a děti od 12 let 1 tabletu denně, nechat rozpustit v ústech

Obsah: 90 tablet

Cena: 95Kč

REVITAL Vitamin D3 a všechny doplňky stravy z řady Revital koupíte v lékárnách a na www.nasevitaminy.cz

ZDROJ FOTO – archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.