neděle 18. dubna 2021

Dobrou noc a sladké sny

Během posledního roku jsme se přesvědčili, jak je důležité být ve fyzické i psychické pohodě. A k ní velkou měrou přispívá kvalitní a dostatečný spánek. To, jak se vyspíme, má velký vliv na to, jak se druhý den cítíme. Oslabený unavený organismus snadno podlehne bacilům.

Zpříjemněte si čas strávený v posteli na maximum. I detail v podobě příjemného a měkoučkého pyžama dokáže přispět ke kvalitě vašeho spánku. Zbavte se starého vytahaného trika a vklouzněte do peřin v pohodlném nočním úboru. Nosíte raději klasické kalhotové pyžamo, či noční košilku? Nebo patříte k ženám, které spí ve spodním prádle? Vyberte si model, ve kterém se budete cítit i vypadat skvěle. Vhod vám určitě přijde také župan, který vás zahřeje poté, co vylezete z vany, nebo během chladnějších večerů.

I když je bavlněné pyžamko bezpochyby to nejpohodlnější, co si můžete do postele obléct, čas od času si spaní zpestřete modelem ze saténu či svůdné krajky. Budete vypadat jako bohyně a potěšíte nejen sebe, ale i svého partnera. Zda vsadíte na krajkové prádlo nebo kombiné, to už je jen na vás. Valentýn se blíží…

Zdroj foto: z aktuálních kolekcí značek Cellbes, Deichmann a F&F. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.