pátek 26. února 2021

DIY aneb Halloweenská výzdoba s Primalexem

Ačkoli Halloween nepatří mezi ryze české svátky, své místo si našel i u nás. Vytvořte si doma s pomocí barev Primalex Fortissimo originální dekorace, které přinesou do vašeho domova lehce strašidelnou atmosféru.

U všech dekorací jsme chtěli docílit hluboce matného, saténového vzhledu. Barva Primalex Fortissimo nabízí téměř neomezené možnosti odstínů, snadnou aplikaci a rychlé schnutí. Vyzdobit si svůj dům či byt tak zvládne opravdu každý. Díky dostupným cenám produktů Primalex si jejich výrobou peněženku opravdu nezatížíte. Získáte ale originální doplňky, které podtrhnou podzimní atmosféru každého interiéru.  

Vykouzlete si doma svůj kout s tajemnou, až lehce strašidelnou atmosférou. Lze použít jakékoli staré nádobí, fantazii se přece meze nekladou.

Budete potřebovat: nejrozmanitější druhy nádobí jako jsou staré vázy, konvičky, hrníčky či talíře, dále svícny, samozřejmě dýně, barvu Primalex Fortissimo v odstínu Piano, černé svíčky, štětec. Ti odvážnější, kteří touží po opravdu strašidelné atmosféře, mohou natřít třeba i lebku, která je k sehnání například v obchodech s potřebami na párty.

Postup: Jakékoli nádobí natřete černou barvou. Pokud k sobě například přilepíte starou vázu a talířek, vyrobíte si originální etažér. Pokud se na něj chystáte umístit něco jedlého, umístěte je na ubrousek nebo papírový tácek.  Vytvořte si v místnosti kout s tmavým pozadím a naaranžujte si vše na stůl nebo komodu s tmavým ubrusem.

Zdroj foto: archiv spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.